Eladó panel lakás Pécs Uránváros (49 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (71724927)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egyetemváros kedvelt részén, a Kerényi Károly utca egyetemekhez közelebb eső szakaszán eladó egy földszinti, 40 m²-es, teljes k...
42 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (33466498)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 külön nyíló szobás lakás Pécs Uránvárosában! Pécs közkedvelt részén, Uránvárosban kínálunk megvételre egy 1...
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77471357)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsen Uránvárosban 47 nm-es kétszobás, teljeskörűen felújított panellekás eladó. a konyha új gépekkel beépített, mosógéppel, m...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (52337298)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (97639771)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (43448624)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 999 999 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (71974649)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs egyik legkedveltebb városrészében, Uránvárosban kínálunk megvételre egy X/8. -Emeleti, 46 m²-es, 2 szobás, frissen felújít...
49 900 000 HUF
1 084 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93493545)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Diák-lak! ! ! Pécs Uránváros, Páfrány utcában, liftes társasház, 8. emeleti, 47m2-es, kettő, külön nyíló szobás, panel lakás e...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99425558)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécs, Uránváros központi részén egy kiváló adottságokkal rendelkező, 52 nm alapterületű, 2 szobás panellakás, amely ideál...
47 000 000 HUF
870 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (56378295)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó az Építők útján, egyetemhez közeli részen, 4/3. emeleti, 54 m2-es, műanyag nyílászárós, új konyhás, jó állapotú panel lakás, szigetelt épületben!
57 000 000 HUF
1 055 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (92779742)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs Endresz György utca elején, látótávolságra az orvosi egyetemtől, 10/10. emeleti, 2 szobás, 46m2-es kiváló adottságokkal re...
46 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (79439939)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás Pécs, Uránváros részén amely kiváló lehetőséget kínál ...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (39957943)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs, Uránvárosi részén eladó egy jó állapotú, 47 nm alapterületű, 2 szobás, erkélyes panellakás, amely kiváló lehetőséget kíná...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46278359)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (26374229)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (83476957)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (65471494)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panellakás Pécsen, ne maradjon le róla! Pécs, Építők útja Uránváros! Eladásra kínálunk egy 52 m? -Es alapterületű, 2 szob...
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67794347)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (99345343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46749357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
64 900 000 HUF
1 248 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Pécsen?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal