rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (97773243)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Az első lakásvásárlók számára tökéletes lehetőség vár rád Petőfibányán, a Sport utcában! Ideális otthon egy szobával, megfiz...
19 000 000 HUF
463 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (85438323)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibánya csendes, parkosított társasházi részén kínálom eladásra ezt a 38 nm-es, 1 szobás, délnyugati tájol...
25 200 000 HUF
663 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (11974982)
23 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
✨Heves megyében, Petőfibányán kínálom eladásra ezt a 43 nm-es, felújított 1 szobás, jó elrendezésű északi tájolású, lakást. ✨ ...
28 300 000 HUF
658 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (96467482)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Felújított alagsori tégla lakás eladó – családiház csere is szoba jöhet, értékegyeztetéssel! ✨ ✔Információk: a tulajdonos ál...
33 900 000 HUF
538 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Petőfibányai tégla lakás hirdetés (54494936)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megyében, Petőfibányán, kínálom eladásra ezt a két szobás 58 nm-es azonnal költözhető nyugati tájolású társasházi lakást....
36 400 000 HUF
627 586 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Petőfibányán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal