Eladó panel lakás Százhalombatta Déli lakótelep
REGISZTRÁCIÓ

Eladó panel lakás Százhalombatta Déli lakótelep

INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
KERESÉSI FELTÉTELEK
Kategória:
Alkategória:
Település:
Városrész: Százhalombatta - Déli lakótelep

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 15 db
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (57966851)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egy otthon, ami az első pillanattól MEGÉRINT! Van az a lakás, ahová belépve az ember érzi itt minden a helyén van. Nem kell t...
76 600 000 HUF
1 094 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (78395234)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta közkedvelt Déli lakótelepén, a Kodály Zoltán sétány belvároshoz közel eső részén található ez a csendes lakás. ...
54 900 000 HUF
1 055 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (65824474)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, loggiás lakás Százhalombattán, a Déli lakótelepen! Százhalombatta kedvelt részén, a Déli lakótelepen kínálunk...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (39267954)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (25339997)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Százhalombatta déli lakótelepén! Eladóvá vált Százhalombatta kedvelt részén, a déli lakótelepen egy 55 n...
56 000 000 HUF
1 018 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (71173343)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Százhalombattán a Déli lakótelepen kínálunk megvételre egy első emeleti, 47 nm nagyságú, jó állapotú, napfényes, 1+1/2 szobás, ...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (58349438)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egy otthon, ami az első pillanattól MEGÉRINT! Van az a lakás, ahová belépve az ember érzi: itt minden a helyén van. Nem kell ...
76 600 000 HUF
1 094 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (88488363)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Kizárólag Nálunk! *** Van az a lakás, ahová belépve az ember érzi: itt minden a helyén van. Nem kell tervezni, bontani, szá...
76 600 000 HUF
1 094 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (62922944)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
76 600 000 HUF
1 094 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (97332581)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta déli lakótelepén kínálunk megvételre egy harmadik emeleti 50 nm nagyságú, 2 szobás tágas, napfényes, erkélyes la...
62 800 000 HUF
1 207 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (92533945)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (33936923)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (28412949)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (74522772)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leírás JÓ állapotú - panelprogramos - zöldre-néző PANORÁMA - szép, meleg OTTHON - konyha ABLAKOS - folyamatosan karbantartott...
59 900 000 HUF
1 109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (27382767)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Átlagos belső - praktikus elosztás - alacsony REZSI - praktikus belső elosztás - folyamatosan karbantartott lakás - redőny szi...
65 900 000 HUF
1 013 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 15 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (84439779)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Százhalombatta Város Önkormányzata Képviselő-Testülete 94/2026. (Ii. 17. ) Ök. Számú határozata alapján az Önkormányzat nyilván...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (49995864)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 000 000 HUF
962 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (55899779)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Százhalombatta, Erkel Ferenc körúton 54 nm-es, 2 szobás, 1. emeleti, erkélyes, összkomfortos, panellakás ELADÓ! Azonnal költö...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (99789293)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó, egy karbantartott, rendezett, nagyon hangulatos 2 szobás lakás Százhalombattán, a városközpont közelében! Fedezze fel ez...
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (43925933)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
59 400 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Százhalombattán?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal