Eladó panel lakás Szekszárd (37 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 37 db
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (37554432)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Szekszárdon, Béri b. Á. Utcában földszinti lakás eladó. Az ingatlan 49 m2 nagyságú, melyben 2 szoba, konyha, kü...
34 900 000 HUF
712 244 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (93745239)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy jó állapotú, praktikus elrendezésű garzonlakás Szekszárdon, a kórházhoz közel egy rendezett társasház második emeleté...
24 990 000 HUF
892 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (49565744)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 49 nm-es, 2 szobás, távfűtéses lakás Szekszárd kedvelt részén, 2. emeleten, szigetelt társasházban. A lakás felújítandó...
32 000 000 HUF
653 061 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (99556574)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szigetelt társasház 2. emeletén eladó lakás! A lakás részben felújított, több fontos korszerűsítés már megtörtént: - műanyag...
42 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (49466946)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárd, Alisca utcában földszinti, loggiás lakás eladó! A 3 szobás panel lakás 71 m2 alapterületű, a tájékoztató jellegű a...
60 000 000 HUF
845 070 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (43946279)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jelentős ÁRCSÖKKENÉS! ! ! 38. 450. 000, - Ft helyett 37. 590. 000, - Ft Földszinti, 2, 5 szobás, részben felújított lakás el...
37 590 000 HUF
637 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (25256767)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárd jól megközelíthető, nyugodt részén, a Csatári városrészben eladó, 59 m²-es, magasföldszinti elhelyezkedésű lakás, ame...
38 950 000 HUF
660 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (82247571)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Van egy hely a város déli részén, ahol a nyugalom és a praktikum találkozik. Egy első emeleti, 59 m²-es, erkélyes lakás, ami ...
38 100 000 HUF
645 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (39583355)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szekszárdon, a városközpontban 1, 5 szobás lakás eladó! A Wesselényi utcában liftes házban található lakás 40m2-es, 1, 5 szob...
32 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (25947554)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Csatári torokban lévő lakás 2. emeleten van, erkéllyel rendelkezik. Az épület szigetelt, a lépcsőház tiszta, rendezett. A l...
43 500 000 HUF
820 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (23245335)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szekszárdon, a Kadarka lakótelepen, földszinti, 56 m2-es, 2, 5 szobás, nagy konyhás panellakás ELADÓ! Az ablakok és az ajtó m...
33 600 000 HUF
600 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (22985992)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
651 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (24179526)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
38 100 000 HUF
645 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (87293962)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
38 100 000 HUF
645 762 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (94422742)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szekszárdon, a kedvelt Kadarka lakótelepen egy 52 nm-es, 2 szobás, földszinti lakás! A lakás jó elosztású, világos, ide...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (97994433)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szekszárdon, a csatári részen lakás eladó: - 3 szobás, 62nm-es - 2. emelet - Liftes - Erkélyes - Boltok, gyógyszertár, posta, ...
31 500 000 HUF
508 064 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (98765221)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szekszárdon, a Kadarka lakótelepen, földszinti, 56 m2-es, 2, 5 szobás, nagy konyhás panellakás ELADÓ! Az ablakok és az ajtó még...
33 600 000 HUF
600 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (39337722)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
29 900 000 HUF
533 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (43679373)
59 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Jelentős ÁRCSÖKKENÉS! ! ! 41. 590. 000, - Ft helyett 38. 450. 000, - Ft Földszinti, 2, 5 szobás, részben felújított lakás el...
37 590 000 HUF
637 118 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (42317523)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
38 950 000 HUF
660 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Szekszárdon?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal