Eladó panel lakás Tatabánya (85 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 85 db
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (35371494)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabányán, Újvárosban, a Fő tér szívében, zöldövezeti, földszinti lakás eladó A Központi Ingatlanközvetítő Iroda kínálatában ...
33 990 000 HUF
693 673 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (31942978)
47 perce a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Első emeleti lakás a bánhidai lakótelepen! ✨ Tatabánya legkedveltebb részén, a Dózsakerti Sétálóutcában eladó egy kiváló áll...
45 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (34747464)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Újváros frekventált részén eladó 35 nm-es panellakás, amely tökéletes választás lehet fiatal pároknak vagy befektetők...
34 900 000 HUF
997 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (44323574)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tatabányán a Gál István lakótelepen rendezett társas házban egy 55nm-es, nagyon jó ár-érték arányú, 1+2 félszobás, erkély...
38 900 000 HUF
707 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43752584)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya közkedvelt részén, Sárberekben eladó egy 49 nm-es, 7. emeleti, két külön nyíló szobás lakás, egy rendezett, 10 emelet...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43444429)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újvárosának kedvelt részén, egy tízemeletes panelépület 4. emeletén eladó egy 36 nm-es, felújítandó lakást, amely kiv...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (76393473)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Tatabánya Újvárosban a Mártírok úton, egy 10 emeletes épületben lévő 1, 5 szobás, 4. emeleti felújítandó lakás. A nyílás...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (33454443)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tatabánya Újváros kedvelt részén, egy 10 emeletes, rendezett társasház 4. emeletén kínálunk megvételre egy felújítandó, kiváló ...
28 900 000 HUF
802 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (35338474)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya Belvárosában, az Ifjúság úton eladó egy kiváló állapotú, 62 nm-es, 2 + 1 félszobás lakás, liftes társasház 4. emeleté...
36 900 000 HUF
595 161 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (36317344)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Sárberek szívében található ez a 49 négyzetméteres panellakás, amely kiváló választás lehet fiatal pároknak, kis csal...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (53439794)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya Dózsakert városrészében eladó egy 49 m²-es 4. emeleti, két szobás panellakás, amely ideális választás lehet fiatal pá...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (43595343)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kiváló lehetőséget Tatabánya szívében, a Gál István lakótelepen, ahol egy 68 négyzetméteres, háromszobás, has...
46 990 000 HUF
691 029 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47229523)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Tatabánya Bál István lakótelepen egy igazán egyedi kis méretű lakást. Az ingatlan egy társasház földszinti, er...
27 800 000 HUF
958 620 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (79498987)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabánya központi részén kínálunk megvételre egy tízemeletes épület 10. emeletén egy 2 szobás klimatizált lakás panorámás kilá...
36 490 000 HUF
701 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (42734347)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tatabánya közkedvelt részén, a Gál István lakótelepen eladó egy harmadik emeleti, 55nm-es, erkélyes lakás, amely kiváló állapot...
45 500 000 HUF
827 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (22346125)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Tatabánya Újváros közkedvelt részén eladó egy 53 nm-es, hatodik emeleti, átalakított lakás rendezett, kulturált társasházban. ...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (25345793)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dot-Ing Ingatlaniroda eladásra kínál Tatabányán Fő tér közelében, egy 8. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás lakást! Az ingatlan egy ...
37 900 000 HUF
715 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (47564595)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Tatabánya Ifjumunkás úton egy 53 nm egyedileg átalakított, jó elrendezésű lakás.  Nemcsak otthonnak de befektetésnek is k...
46 490 000 HUF
877 169 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (33372759)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tatabányán a népszerű Bánhidai lakótelep legcsendesebb, legjobb részén, egy 4. emeleti 2 szoba hallos, szép állapotú laká...
42 900 000 HUF
809 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (76523637)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sárberki nyugalom! Felújított, 2 szobás lakás ZSÁKUTCÁBAN! Tatabánya kedvelt Sárberki lakótelepen, csendes zsákutcában, átmenő...
41 900 000 HUF
855 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Tatabányán?
← Előző oldal1 / 5 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal