Eladó panel lakás Vác (20 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 20 db
Eladó Váci panel lakás hirdetés (49755762)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác kedvelt részén, a Földváry Károly lakótelep zöldövezeti környezetében kínálunk megvételre egy 3. emeleti, 57nm-es kiváló el...
55 200 000 HUF
968 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (34865327)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vácon kínálok megvételre egy 58 négyzetméteres, 2 szobás panel lakást, amely jó választás lehet első saját otthonnak. Az elrend...
52 500 000 HUF
905 172 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci panel lakás hirdetés (22669373)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével k...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (93634794)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (33137242)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (64674624)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik legjobb elhelyezkedésű lakása –panorámás kilátással! Eladó Vácon, a Költő utcában egy 55 m²-es, 4. emeleti, erkélye...
55 900 000 HUF
1 016 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (52344248)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (25757234)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác egyik kedvelt részén eladó egy 58 nm-es, jó állapotú panel lakás. Világos, napfényes tereivel és praktikus elrendezésével...
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (93344963)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Vác közkedvelt részén, a Földváry Károly téren! Megvételre kínálunk egy praktikus elosztású, világos, erkélyes la...
44 500 000 HUF
1 059 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (78474927)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (52747894)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (27728777)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (87428445)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (46573923)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (99375837)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
57 000 000 HUF
982 758 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (76379456)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy magasföldszinti, kiváló elrendezésű, 2 külön nyíló szobás lakást Vác Alsóvárosában. a lakás egyik legnagy...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (83854493)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác alsóvárosának kedvelt részén kínálunk eladásra egy 56 nm-es, első emeleti, közepes állapotú lakást. Az ingatlan jó elosztás...
56 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (67333922)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Dr. Csányi László körúton eladó egy 6. emeleti, 67 négyzetméteres, 5 négyzetméteres terasszal rendelkező, külön konyhából, fü...
63 900 000 HUF
953 731 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (99353458)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljeskörűen felújított, panorámás 2 szobás lakás loggiával Vácon – azonnal költözhető, klímás otthon Vác Alsóváros városrészé...
59 900 000 HUF
1 151 923 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (44456837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vácon, a Dunakanyar legszebb barokk városában, kínálunk megvételre egy 52 nm-es, két szobás, összkomfortos, erkélyes, első emel...
58 000 000 HUF
1 115 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Vácon?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal