Eladó panel lakás Veszprém (55 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 55 db
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (39743514)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Fedezze fel új otthonát Veszprém szívében, ahol a modern életstílus és a kényelmes elhelyezkedés találkozik! Az eladó lakás a H...
62 700 000 HUF
979 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (26372474)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Veszpérmi 2. emeleti, azonnal költözhető, teljes körűen felfrissített panellakás keresi új TULAJDONOSÁT! Veszprém, Jutasi úti...
55 900 000 HUF
901 612 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (73432153)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas lakás a cholnoky LAKÓTELEPEN! ! ! ! Veszprém nyugodt, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 76 nm...
76 900 000 HUF
1 011 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (39669348)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal birtokba vehető, tehermentes, 1. 5 Szobás erkélyes lakás eladó! Fontos! Az ingatlanról bemutató videó készült, kérem...
39 900 000 HUF
906 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (23376733)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Várpanorámás, jó elosztású lakás eladó Veszprémben – kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Veszprém kedvelt ré...
43 000 000 HUF
977 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (98122423)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes panellakás VESZPRÉMBEN! FIGYELEM! - a lakás jó ÁLLAPOTÚ - Tehermentes - Az esetleges elírások, info...
44 900 000 HUF
831 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (34843644)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Lido Home veszprémi irodája, eladásra kínálja ezt a felújított panellakást VESZPRÉMBEN! Veszprém közkedvelt részén kínálunk...
62 800 000 HUF
1 162 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (24363533)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Veszprémben kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, 76 nm-es, 3 szoba + 1 félszobás lakást. A lakás 2022-ben teljes körű fel...
76 900 000 HUF
1 011 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (42997795)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó lakás nyugodt zöldövezetben Veszprémben! A CasaNetWork Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja a 2013-as számú, kit...
84 900 000 HUF
1 147 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (75634387)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított panellakás veszprémben - bakonyi PANORÁMÁVAL! FIGYELEM! – Ritka lehetőség – azonnal KÖLTÖZHETŐ! –...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (46434458)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, napfényes otthon liftes, csendes házban. 1. Ingatlan helyszíne, LOKÁCIÓ - Veszprémben, a közkedvelt Jutasi úti la...
59 990 000 HUF
967 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (74848977)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 62 nm-es 1+2 szobás erkélyes lakás a Veszprémben a Munkácsy utcában. Ez a használt lakás nemcsak ideális otthont kín...
53 900 000 HUF
842 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (31957722)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Fiatalos, földszinti lakás a jutasi LAKÓTELEPEN Veszprémben, a Damjanich utcában eladó egy felújított, 1+1 szobás, francia erk...
42 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (13447776)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprémben kínálunk eladásra egy napfényes, 52 négyzetméteres, első emeleti, kiváló állapotú panel lakást, amely egy rendezett...
52 990 000 HUF
1 019 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (26955294)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy kiváló állapotban lévő, földszinti, felújított, 68nm-es panel lakás Veszprémben a Jutasi úton. Az ingatlan teljes fe...
66 900 000 HUF
955 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (45592136)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag a Duna House kínálatában: stílusosan felújított 2 szobás lakás eladó VeszprémbenVeszprém kedvelt részén, a Jutasi úto...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (27436671)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Veszprémben kiváló elhelyezkedéssel! Veszprém kedvelt részén, a Stromfeld Aurél utcá...
58 900 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (44545146)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Ez a lakás egy hangulatos tetőtéri otthon amelyet a fény átjár és a nyugalommal párosul. A 90 nm-es tágas és stílusosan felújí...
65 000 000 HUF
722 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (64763273)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Fiatalos, igényesen felújított 2 egész és 1 fél szobás lakás várja új lakóit. A 4 emeletes társasház 3. emeletén helyezkedik ...
52 500 000 HUF
1 009 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (79443374)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Erkélyes lakás Veszprémben – ide csak költözni kell! Veszprém kedvelt, kertvárosias részén, a Damjanich utcában kínálunk megv...
54 900 000 HUF
795 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Veszprémen?
← Előző oldal1 / 3 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal