Eladó panel lakás (6631 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 631 db
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (78428467)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** Szentes központjában eladó egy teljes körűen és kimagasló esztétikai igénnyel...
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (62123734)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretnél egy olyan lakást, ahova csak be kell költözni? Akkor most megtaláltad a tökéletes választást! Eladó Mezőhegyes város ...
20 900 000 HUF
348 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (47239713)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
34 500 000 HUF
734 042 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (89343933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerület, Zsókavár utcában- Felújítandó, 47 m²-es, gardróbos lakás, szigetelt házban, LAKÁS JELLEMZŐI: A nyílászárók cser...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (29493456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer Duna felőli oldalán eladó egy 51 nm-es, 1+2 félszobás közepes állapotú, erkélyes lakás. A lakás 2024-ben részlege...
59 900 000 HUF
1 174 509 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64453967)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 1+2 félszobás lakás újpesten, a XIII. kerület SZOMSZÉDSÁGÁBAN! Parkos, nyugodt környezetben, 2 liftes társasház II. eme...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (53234749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
ÁlomOtthon Ingatlan iroda kínálatában – Ideális első közös otthon fiatal pároknak és családoknak! Eladó egy 59 nm-es, 1 + 3 f...
32 900 000 HUF
557 627 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (23394572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kívül panel, belül igazi álomotthon ez a lakás! Egy különleges ingatlant kínálunk Újpalota közkedvelt részén, a Kőrakásparkban...
73 500 000 HUF
1 386 792 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (43785969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha olyan lakást keres, ahová csak be kell költöznie, és minden már tökéletesen a helyén van, akkor ezt imádni fogja! Eladó eg...
44 990 000 HUF
833 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93556322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr Nádorváros szívében, az egyik legkedveltebb 4 emeletes tömbben, kényelmes 1. emeleti elhelyezkedéssel eladó egy kiváló ado...
52 300 000 HUF
986 792 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (59438592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A felújított, szigetelt, erkélyes lakás 1/1-es tulajdonjogú, a liftes házban talállható. a lakás teljes körű felújításban része...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (41494377)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Legyen szó akár befektetésről, akár saját otthon kialakításáról, ez a lakás minden szempontból ideális választás lehet. Amennyi...
51 490 000 HUF
971 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (47123353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panellakás Budapest III. kerületében, a Kabar utcában! Budapest III. kerületének egyik kedvelt részén, a Kabar utcában ...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (97454298)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
III. kerületi lakás eladó! 37 M²-es, erkélyes panel lakás! Eladásra kínálok egy 37 m²-es, remek elrendezésű panel lakást a ...
58 000 000 HUF
1 567 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (32535272)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fény, tér és nyugalom a város felett Eladó felújított panellakás Képzeld el, ahogy reggelente a 8. emeletről kitekintve indítod...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (96377437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújított, erkélyes otthon Kispest szívében világos, barátságos hangulatKispest csendes, jó hírű részén, egyik frekventá...
73 400 000 HUF
1 384 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (94927969)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bp. III. Ker. Vörösvári úton felújított 3 nagy szobás 68nm 1. emeleti panel lakás ELADÓ! Ha központi helyen szeretne ingatlant...
84 900 000 HUF
1 248 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (43645782)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli oldalon - eladó egy nagyon jó elrendezésű 49nm-es panellakás. Az élhető terekkel...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi panel lakás hirdetés (35165928)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszaújváros belvárosában, a dísztó közelében, eladó egy 60 nm-es 2+1 fél szobás, loggiás, jó állapotú lakás. Az épület korább...
33 500 000 HUF
558 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (55577343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legkedveltebb részén, a Tócóskertben eladásra kínálunk egy 72 m2-es, erkélyes, tágas étkező konyhával és 3 külön...
68 400 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal