Eladó panel lakás (6632 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 632 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (53469973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fény, tér és nyugalom a város felett Eladó felújított panellakás Képzeld el, ahogy reggelente a 8. emeletről kitekintve indíto...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (49837559)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Corvin negyed. ! ! Magas emeleti, napfényes, erkélyes panel 2 különnyíló szoba3%-os Otthon Start Programra alkalmas! Eladó Bud...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (26681443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belváros, corvin sétány, ! ! METRO vonalak, parkok, iskolák, óvodák, minden KÖZELBEN. Remek elhelyezkedéssel bíró, jó állapotú...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (56756332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye - Szolnok. Szolnok, Széchenyi lakótelepen 54 m2 hasznos alapterületű hetedik emeleti erkélyes pa...
38 990 000 HUF
722 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (65142353)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (34344437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keresel új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom nem véletlenü...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (97648333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, azonnal költözhető lakás az Egyetem közelében - kiváló befektetés és otthon egyben! Eladó Miskolcon, az A...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (28436373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna fel...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (25825473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Káposztásmegyer I. -En a Kordován téren, 11 emeletes, liftes társasház VIII. emeletén, keleti fekvésű, 58nm-es 2szobás lakás el...
83 900 000 HUF
1 446 551 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (24734447)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok egy 3. emeleti (4 emeletes tömb) 3+egy fél szobás felújított panellakást Marcal1-en. A lakás teljesen üres...
65 000 000 HUF
955 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (52835344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén, a Jedlik Ányos úton eladó egy 49 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás az épület 4. emeletén. Az ingatlan tehermentes...
9 990 000 HUF
203 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67634732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecenben, a Tócóskertben, a Derék utcán egy kétszobás, kiváló elrendezésű, 54 nm-es, étkező-konyhás, távfűtéses 9. eme...
56 200 000 HUF
1 040 740 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (67458724)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez a Győr-Belváros szívében található, 55 nm-es, 2 szoba + hallos lakás tökéletes választás mindenki számára, akik új otthont k...
54 900 000 HUF
998 181 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (62793778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált ez a csatári városrészben található, 52 négyzetméteres 10. emeleti lakás. Előnyei közül kiemelném, hogy •Korszerű...
29 000 000 HUF
557 692 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74239545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Csak az iroda kínálatában! ZÖLDÖVEZET, kiváló lokáció és infrastruktúra! SZIGETELT, igényes, kamerarends...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (76289832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán, a Kalevala sétányon eladó egy harmadik emeleti, 2+1 szobás, 58 négyzetméteres, jó állapotú lakás. Elrendezése e...
42 900 000 HUF
739 655 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (65222773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Corvin negyed Magas emeleti, napfényes, erkélyes panel 2 különnyíló szoba 3%-os Otthon Start Programra alkalmas! Eladó Budap...
74 900 000 HUF
1 498 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (77374792)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföldön...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (54442784)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panellakás az Árkádtól nem messze. Képzeld el, ahogy reggelente a 8. emeletről kitekintve indítod a napot, m...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (83767578)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Azonnal költözhető! ! Dugonics lakótelepen, eladó egy 56nm-es, 1+2 szobás, kilencedik emeleti, nyugati fekvésű, közepes állapo...
67 900 000 HUF
1 212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal