Eladó panel lakás (6632 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 632 db
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (76445371)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szegeden, a Csillagtér mellett eladó egy 52 m²-es, kétszobás, részben bútorozott erkélyes panel lakás, amely azonnal költözhető...
52 500 000 HUF
1 009 615 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (97323357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 60 m²-es, 2 szoba + nappalis lakás liftes házban Szeged, Csongrádi sugárúton, Vértóhoz közel! Szegeden, a Csongrádi sug...
51 490 000 HUF
858 166 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (32478343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 500 000 HUF
1 009 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (38934967)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Felsővárosi 1. emeleti, 2 szoba+étkezős lakás eladó! a lakás közel a belvároshoz, a Tisza-part környékén, cseréptetős h...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (46888973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. a lakás felújítandó álla...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi panel lakás hirdetés (37957464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179224 hivatkozási számú szombathelyi társasházi lakás. Eladó tár...
35 500 000 HUF
710 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (69299837)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (97912444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! a lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. a la...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54453945)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladóAz elhelyezkedése miatt az ingatlan tökéletes vá...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (99845443)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (45225732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos állap...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (85726383)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét Műkertvárosban eladó 2, 5 szobás, erkélyes lakás! Kecskemét Műkertváros csendes részén eladó egy 63 nm-es, 1. emeleti...
51 900 000 HUF
823 809 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi panel lakás hirdetés (63535154)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Azonnal költözhető nagy LAKÁS*** Az ingatlan elosztása: 1+ 3 szoba, 2 fürdőszoba- wc, és külön wc-vel rendelkező, 3 erkélyes...
87 500 000 HUF
795 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári panel lakás hirdetés (93799533)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag a teller ingatlanközvetítő IRODÁNÁL! A teller Ingatlanközvetítő Iroda eladásra kínál Kaposváron a Honvéd utcában eg...
27 900 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42747126)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a focus ingatlan kínálatából, Kecskeméten a Széchenyivárosban a cseréptetősökben, 2. emeleti 78 m2-es, nappali + 3  szobá...
62 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (17658953)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes panellakás eladó Győr–Szigethy Attila úton, liftes házban A Komplex Ingatlaniroda megvételre kínál Győr kedvelt váro...
58 500 000 HUF
860 294 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (48966379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted