Eladó panel lakás (6632 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 632 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (13427389)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. a lakás felújítandó álla...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi panel lakás hirdetés (45434652)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó Mezőhegyes szívében egy 3 szobás, gázcirkós fűtésű, részben felújított panellak...
12 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (53886683)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panellakás Budapest III. kerületében, a Kabar utcában! Budapest III. kerületének egyik kedvelt részén, a Kabar utcában el...
58 000 000 HUF
1 208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (77954121)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál Nagykanizsán egy 42m2-es, jó állapotú lakást egy 10 emeletes ház 8. emeletén a Keleti Vá...
27 900 000 HUF
664 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (84397739)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza Jósavárosban az Ószőlő utcán, 1. emeleti, liftes, 64 nm-es, erkélyes, szigetelt, 2 szoba-nappalis lakás eladó. Az ...
43 500 000 HUF
679 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (29397753)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Erkélyes, 3 szobás lakás eladó Szegeden, a Gát utcában Egy rendezett, 5 emeletes társasház 4. emeletén kínálunk megvételre egy ...
57 900 000 HUF
839 130 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi panel lakás hirdetés (53833624)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléden egy másfél szobás, erkélyes panel lakás, amely kiváló elhelyezkedésű, hiszen boltok, iskolák és vasútállomás is ...
43 900 000 HUF
812 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (79288644)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföld...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (96372984)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó elosztású lakást keres, jó környéken, kiváló közlekedéssel? Ezt érdemes megnéznie! III. kerület, Békásmegyeren - Duna felöli...
59 900 000 HUF
1 222 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (23972337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (75355237)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó - Otthon Start hitelhez is megfelelőAz elhelyez...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (46447576)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt r...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (64827844)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Újpest szívében, 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal 70nm-es panel lakás. Az átlagos állap...
85 000 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (29348533)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a XV. kerületben egy 35 nm-es lakást! a lakás tízszintes csendes tiszta társasház 5. emeletén található. a la...
54 900 000 HUF
1 568 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (83242448)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy igazán jó hangulatú, barátságos lakóközösségű házban keresel új otthont, akkor ezt a lakást bátran ajánlom nem véletlenü...
76 490 000 HUF
1 108 550 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37258846)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (42374548)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vegye igénybe a támogatott 3% hitelt! XVI. kerület csendes zöld részén, még is közel a belvároshoz. a Bercsényi utcában eladó e...
95 900 000 HUF
1 198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (67558699)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
3. kerületben, a Gyógyszergyár utcában panel lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 39 nm-es, másfél szobás, gyönyörű, szép állapot...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (79478971)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes, panelprogramos lakás a Pannónia utcában! - 76, 5M - 51 m2 - 2 szoba, 2 erkély, 3. emelet- 3%-os hitel lehetőség- Park...
72 500 000 HUF
1 421 568 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (77599425)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal