Eladó panel lakás (6630 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 630 db
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (82364764)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy világos, erkélyes, 52 m²-es, 2 szobás, részben korszerűsített lakás a XXI. kerület egyik legkedveltebb, csendes és zö...
55 990 000 HUF
1 076 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (35913448)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Belvárosában a Csapó utcán eladó egy 61 nm-es 2+1 szobás, külön WC-fürdőszobás, 8. emeleti, D-i fekvésű, loggiás, fel...
57 000 000 HUF
934 426 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (32734786)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Derék-Réti utcában kínálunk megvételre egy 39 m²-es, 1, 5 szobás, jó állapotú lakást, mely egy szigetelt társasház 3. emeleté...
42 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (97344927)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Győrben kivételesen ritka méretű, 86 m2-es, 3+1/2 szoba(! ) + Hallos, erkélyes, szigetelt, panelprogramos, egyedi hőmennyiségmé...
76 900 000 HUF
894 186 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (37673239)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balmazújvárosi panel lakás hirdetés (22768594)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balmazújváros belvárosában, frekventált helyen, zöldövezetben, eladóvá vált egy 48 m2-es 2 szobás, felújított lakás. Fűtése gá...
48 500 000 HUF
1 010 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58644728)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecenben a Kishegyesi úton, eladó egy 1 emeleti 3+1 szobás, 78m2-s lakás. a lakásban felújítás során kicserélték a külső és ...
72 900 000 HUF
922 784 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (13349319)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Dunaújvárosban egy 59 nm-es, 1+2 félszobás, 9. emeleti panel lakás ÁlomOtthon Ingatlan és Hiteliroda kínálja megvételre ...
30 990 000 HUF
525 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (43776927)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kizárólag az otthon centrumnál, KIZÁRÓLAG NÁLAM! Győr-Nádorvárosban kevés azon eladó lakások száma, melyek felújított, korsz...
51 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27475338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tulajdonostól eladó Budapest 3. kerület egyik kedvelt részén, a Himző utca 6. emeletén egy 50m2- es, 2 szobás, loggiás parkra n...
72 490 000 HUF
1 449 800 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (54479149)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged Gát utcában lakás eladó. Szegeden eladásra kínálok egy első emeleten található 69 m2 es panel lakást. a lakás nyílászáró...
63 490 000 HUF
920 144 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi panel lakás hirdetés (33549383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XXII. Ker. Leányka utcában, 1970-es évek elején épült, panelprogrammos, 9-ik emeleti, 59nm-es lakás eladó. Tágas világos nappal...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (65633987)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (26585497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
3. kerületben, a Gyógyszergyár utcában panel lakás ELADÓ! Eladásra kínálunk egy 39 nm-es, másfél szobás, gyönyörű, szép állapot...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (44368549)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes otthon, remek elhelyezkedéssel Kőbánya szívében! Ez a világos, jól kialakított lakás tökéletes választás lehet akár ...
65 490 000 HUF
963 088 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (49865276)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemz...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (69955462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged, Csanádi u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (44334333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Praktikus, világos otthon kiváló helyen, eladó egy 49 nm-es, azonnal költözhető panellakás az Etele úton! A XI. kerület kedve...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (67942947)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pakson kétszobás lakás eladó. Szeretne egy csendes utcában lakni? Jó lenne minden közintézményt sétatávolságban elérni? Vagy ...
41 900 000 HUF
775 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (17752492)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Skála közelében eladó 3 szoba +hallos, erkélyes lakás! A panelprogramos épület 1. emeletén eladó jó állapotú lakás. Az ár irányár! (Hivatkozási szám: m123611)
58 000 000 HUF
935 483 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal