Eladó panel lakás (6630 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 630 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (83353253)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó napfényes, jó állapotú lakás a 14. kerületben, az Örs vezér tere közelében! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, remek elosztá...
61 500 000 HUF
1 336 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Komáromi panel lakás hirdetés (48247634)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Komárom Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178361 hivatkozási számú komáromi társasházi lakás. Részben felujítot...
46 500 000 HUF
726 562 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (45343942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kertváros kedvelt részén, csendes forgalommentes utcában, 4 emeletes szigetelt panel ház 4. emeletén, 52 m2-es eredetileg 2 szo...
47 500 000 HUF
913 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (62432324)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Újszeged, Csanádi u. , 47 m2-es, 2 szobás, erkélyes, 2. emeleti, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (42922264)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Kecskeméten a Széchenyivárosban, a Szimferopol téren 2, 5 szobás, 63 nm-es, erkélyes, részben felújított lakás. Jellemzők...
50 000 000 HUF
793 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (98557388)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XI. kerület kedvelt részén, az Etele úton egy 49 nm-es, ötödik emeleti, jó állapotú panellakás. Az ingatlan tágas és ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (59976964)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (34333687)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérvár egyik leginkább kedvelt részén, a Berkes lakótelepen eladó egy kellemes hangulatú családi otthon! a lakás panelb...
62 900 000 HUF
786 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (46546263)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Barátságos, felújított, 3 szobás kertkapcsolatos otthon Dunakeszi szívében a Madách Imre utcában. Ha olyan lakást keresel Dun...
85 900 000 HUF
1 227 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (87594439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tatabánya – Gál István lakótelep 68 m², 3 szoba + hall, magasföldszinti lakás! Kizárólag a Komplex Ingatlannál! Tatabánya cse...
48 900 000 HUF
719 117 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (97524244)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Nyíregyháza örökösföldön 53 nm-es 1+2 szobás 2. emeleti felújított lakás azonnali költözéssel ELADÓ További jellemzők: négyem...
45 900 000 HUF
866 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (64452158)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy napfényes, 2 szoba + étkező-konyhás lakás Debrecenben, a Tócóskert szívében, az István úton. Az ingatlan egy kedvelt...
59 500 000 HUF
1 062 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (58734547)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a 4. kerületben, Káposztásmegyerhez közel egy teljeskörűen felújított, 73 nm-es, 2+1 szobás, erkélyes lakás, amely a 3. e...
93 000 000 HUF
1 347 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (79923672)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Álomszép panorámával rendelkező, teljeskörűen felújított panel lakás eladó Békásmegyeren. Ez a napfényes ingatlan, amely minden...
73 900 000 HUF
1 296 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (47925235)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 77 m²-es, teljes körűen felújított, azonnal költözhető lakás! Ha olyan otthont keresel, ahol már nem kell felújítás...
72 000 000 HUF
935 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (52349956)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bátonyterenye Nagybátony település részén egy 55 m2es 4. emeleti lakást, igény esetén bútorozottan. A lakásb...
20 000 000 HUF
363 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (66333784)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Frissen felújított lakás jó KÖZLEKEDÉSNÉL, PANELPROGRAMOS házban! *** INGATLANOSOK semmilyen formában ne keressenek, kösz...
72 000 000 HUF
1 469 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (33814574)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza belvárosában a vasvári pál utcán 54 nm-es 2 szobás 2. emeleti azonnal költözhető lakás ELADÓ NYÍREGYHÁZA belvárosáb...
47 900 000 HUF
887 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (94646413)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán szigetelt liftes társasházban, 51 nm 2 szobás jó állapotú lakás akár azonnali költözéssel eladó. Az in...
36 700 000 HUF
719 607 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (47389582)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 000 000 HUF
1 021 276 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal