Eladó panel lakás (6630 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 630 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (79748462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53865713)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, az István úton 2. emeleti, erkélyes, 84 nm-es, 4 szobás, átlagosan jó állapotú lakás rendezett liftes lépcsőházba...
70 000 000 HUF
813 953 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (92183753)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy 57 m²-es, 2 szobás, étkező-konyhás lakást, mely saját ízlés szerint alakítható. A lakás zárt folyosóról n...
64 990 000 HUF
1 140 175 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54455741)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben az Újkertben, a Görgey utcában, felújított 66 nm-es 3 szobás 5. emelet társasházi lakás panelprogramos épületben el...
66 900 000 HUF
1 013 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (46248249)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a Belvárosban egy első emeleti 70 m2 négy szobás panel lakás. Az ingatlan kifestett állapotban azonnal birtokba vehető! ...
74 900 000 HUF
1 070 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (43325455)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Debrecenben az Újkertben, egy földszinti, jó állapotú lakás, panelprogramos épületben. A lakás az egyetemekhez közel, a...
82 000 000 HUF
931 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonföldvári panel lakás hirdetés (43897794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Balatonföldváron, ahol egy igazi gyöngyszem várja új tulajdonosát. A lakás mérete : 3...
55 900 000 HUF
1 471 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (97895443)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyházán vasútállomás közelében 4 emeletes szigetelt társasházban lakás eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - 66 m2 er...
37 900 000 HUF
574 242 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi panel lakás hirdetés (57967552)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Keszthely nyugati városrészében egy fiatalos élhető világos lakás keresi új gazdáját. Kivételes lehetőség azoknak, akik, kénye...
45 500 000 HUF
1 011 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistarcsai panel lakás hirdetés (69994794)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kistarcsán, a Kórház mögötti Eperjesi lakótelepen eladóvá vált egy kiváló elosztású 3 szobás, erkélyes lakás! Kérem ismerje m...
69 900 000 HUF
1 127 419 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (37217237)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
13. kerületben, Angyalföldön, a Duna Pláza mellett eladó egy 71nm-es, 3 szobás, erkélyes panel programban részt vett lakás, ami...
89 990 000 HUF
1 232 739 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (94969538)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Főbb jellemzők: ✅ Alapterület: 59m² ✅ Falazat: panel ✅ Szobák száma: 2 szoba ✅ Hasznosítható: Lakás ✅ Fűtés: Távfűtés ✅ Nyílás...
34 900 000 HUF
536 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi panel lakás hirdetés (57333924)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pakson felújított földszinti lakás eladó! Fiatalok, idősebbek figyelem! Itt a remek lehetőség, hogy akár a 3 %-os hitelkonstr...
52 900 000 HUF
961 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79735778)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen, belvárosában 4 szobás, lakás eladó! a lakás panelprogramban részt vett, négy szintes házban helyezkedik el. Főbb je...
66 900 000 HUF
983 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (68996474)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Xiii. , Pannónia utcában eladó egy panorámás 68 nm-es, 3 szobás lakás, panelprogramos házban. Az ablakok cseréje megtörtént, í...
89 900 000 HUF
1 284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (92346532)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpest Központhoz és M3-as Metrohoz közel egy sok zölddel körülvett területen található kellemes lakás. a lakást 2 éve újítottá...
74 000 000 HUF
1 254 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (41932445)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy világos, 70 nm-es, 3 szobás, étkezőkonyhás, erkélyes lakás Debrecen közkedvelt Újkert városrészében, mindössze 130 mé...
75 500 000 HUF
1 048 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (65723148)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt Vénkerti városrészében kínálunk eladásra egy 60 m²-es, 3. emeleti panellakást, amely igazi lehetőséget rejt...
58 900 000 HUF
934 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (37776314)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen egyik legkedveltebb városrészében, az Agrár Egyetem közvetlen közelében eladó egy ritka adottságokkal rendelkező, 3 kü...
69 990 000 HUF
874 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (72472184)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Újpalotán, egy 35 nm-es 1+1 szobás, ötödik emeleti, távfűtéses, társasházi lakás. A tízemeletes panelház, lifttel...
53 800 000 HUF
1 537 142 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal