Eladó panel lakás (6632 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 632 db
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (62759445)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Regisztrációs szám: H508027 Köszöntelek a hirdetésemnél! Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Pécs Kertvárosában! Egy 4/...
41 800 000 HUF
803 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (86537525)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs közkedvelt Rózsadomb városrészén, az Illyés Gyula utcában kínálunk eladásra egy kiváló állapotban lévő, 67 m²-es, átalakít...
58 700 000 HUF
876 119 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (68543257)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tolna vármegye, Szekszárdon a Béri Balogh Ádám utcában eladásra kínálok, egy 59 m2 – es, 3 szobás, nagy erkélyes / 5 m2 /, felú...
44 900 000 HUF
761 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (97655424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületének Alsórákosi részén kínálunk eladásra egy 50 nm-es, 2 külön nyíló szobás, erkélyes, rendkívül napfényes...
69 000 000 HUF
1 326 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (46538599)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kényelmes, felújított 3 szobás lakás Zuglóban; panelprogramos, 1. emelet, liftes házban! Eladásra kínálok egy 68 m²-es, 3 szo...
79 900 000 HUF
1 175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (24835247)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotú, azonnal költözhető 69m2-es panellakást Budapest XV. kerületében, az Erdőkerülő utcában. ...
78 900 000 HUF
1 143 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (52779142)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy csendes, világos, klímás lakás XV. kerületben, Újpalotán. Az ingatlan 35 nm-es, 1 + 1 különnyíló szobás és egy pane...
55 900 000 HUF
1 597 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (44578737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület Ligettelek részén egy 68 nm-es lakás Eladó! Megvételre kínálok a x. kerület Ligettelek részén egy Tulajdoni lap al...
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (36344896)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten eladó garzon lakás Budapest 4. kerületében, a Munkásotthon utcában eladó panel lakás Jellemzők: - 2. emeleti elhelyezk...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (62313423)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
XVI. kerület csendes zöld részén, még is közel a belvároshoz. a Bercsényi utcában eladó egy 4. emeleti (lift nélküli), 80 m2-es...
95 900 000 HUF
1 198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (83739425)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy 54 m²-es, 2 szobás, 8. emeleti panel lakás csendes, kertvárosi és zöldövezeti környezetben. a környék kiváló i...
67 900 000 HUF
1 257 407 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (98193481)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyeren a Duna felőli oldalán egy 4 szintes panelprogramos panel 4. emeleti 61 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás eladó. A...
75 000 000 HUF
1 229 508 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (35433484)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A IX. kerületi Drégely u-ban eladó egy nappali+ 2 hálós, hallos panellakás. Lokáció: -A Nagyvárad térhez közel, így metróköze...
74 000 000 HUF
1 057 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (27936487)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új tulajdonosát keresi a XI. kerületben, az Allende parkban egy 2. emeleti, 3 szobás, világos lakás. Ha jó infrastruktúrával re...
87 500 000 HUF
1 325 757 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37235355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy igazán különleges lehetőség vár rád és családod számára! Budapest 17. kerületében, a felkapott Pesti úton kínálunk eladásr...
84 500 000 HUF
1 030 487 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Záhonyi panel lakás hirdetés (85347633)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Záhonyban, központban, mégis csendes egyirányú utcában, egy negyedik emeleti, belső kétszintes lakást. Az in...
14 900 000 HUF
212 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (78243379)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (25942927)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, a Kossuth térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld körn...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (91247659)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecenben, a Tócóvölgy kedvelt részén eladóvá vált egy 73nm-es, nappali + 2 szobás, 3. emeleti, felújított, erkélyes lakás, 4...
79 500 000 HUF
1 089 041 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (96444883)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Panorámás, erkélyes lakás a Csapó utcán! Debrecen egyik legkeresettebb részén, a Csapó utcán várja Önt ez a 69 nm-es, nagy leh...
64 900 000 HUF
940 579 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal