Eladó panel lakás (6632 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 632 db
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (49192744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső udvari közös használatú zöld terasz, parkolási lehetőséggel, metró közelében! Eladó a Nagyvárad tér közelében, egy 67 m...
74 000 000 HUF
1 104 477 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (42569773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet szívében, frekventált helyen egy teljesen felújított, erkélyes panellakás eladó! Eladó egy 55 m2-es, igényesen f...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (68969732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület Ligettelek részén egy 68 nm-es lakás Eladó! Megvételre kínálok a x. kerület Ligettelek részén egy Tulajdoni lap al...
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (35314434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Világos, praktikus elosztású lakás Kőbánya szívében, remek választás első otthonnak vagy befektetésnek! Eladó Budapest x. ker...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (74423695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 1+1 fél szobás lakás a x. kerületben Kőbányán! Budapest x. kerületének közkedvelt részén kínálunk megvételre egy 41 nm-...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (38472483)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepelen keres otthont? Megtalálta! ! ! a XXI-ik kerület közkedvelt részén, Csillagtelepen eladó egy 55 négyzetméteres, 2 szobá...
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (74174776)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosában az 1. kerületben, a Deszkatemplommal szemben, megvételre kínálunk, egy 55 nm-es magas földszinti 2+1 fél s...
44 900 000 HUF
816 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (53963744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó tágas, erkélyes lakás Debrecen belvárosában! Debrecen szívében, a Kossuth térnél, a Kölcsey Központtal szemben, zöld kö...
79 000 000 HUF
814 432 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (93172537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177902 hivatkozási számú győri társasházi lakás. Győr kedvelt...
51 900 000 HUF
979 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (54937533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
English description BELOW! ! ! Világos, jól elosztott 1+1 szobás lakás eladó Kőbányán Budapest x. kerületének közkedvelt rész...
52 999 000 HUF
1 292 658 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (59814333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó Az elhelyezkedése miatt az ingatlan tökéletes v...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (47421887)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pesterzsébet szívében, frekventált helyen: teljesen felújított panellakás eladó! Eladó egy 55 m²-es, igényesen felújított pan...
64 900 000 HUF
1 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (16825953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eger belvárosában a Csiky Sándor utcában 94/84 m2-es 1+3 szobás igényes, szép lakás saját gépkocsibeállóval a mélygarázsban ela...
79 000 000 HUF
840 425 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (27855234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 10. emeleti panellakás Kispest központjában. Az ingatlan kiváló beosztású, ami alkalmi vételi lehetőséget kínál azok ...
59 990 000 HUF
1 153 653 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (47387859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Egy kétszintes, 7 szobás lakás a Stadionoknál! Eladó egy kétszintes lakás a a Százados út legjobb társasházban, ami egy önáll...
139 900 000 HUF
879 874 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (22795464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (92433275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest közepén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó. Az elhelyezkedése miatt az ingatlan tökéletes választá...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (43563822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Áresés! Otthon start igénybe vehető! Eladó Pécs egyik közkedvelt részén, Uránvárosban, a Dr. Veress Endre utcában egy 2. emel...
47 900 000 HUF
958 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37245572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest központi részén, a Munkásotthon utcában 2. emeleti, 37 nm-es lakás eladó Az elhelyezkedése miatt az ingatlan tökéletes ...
55 550 000 HUF
1 501 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (49844238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
58 900 000 HUF
1 070 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal