Eladó panel lakás (6636 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 636 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (28745699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen közkedvelt Újkert városrészében, frekventált, mégis csendes környezetben kínálunk megvételre egy frissen felújított, 2...
64 900 000 HUF
927 142 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (73433724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Salgótarjánban a Dériné úton, eladásra kínálok egy 2 szobás, üvegezett erkélyes, felújított, földszinti lakást padlófűtéssel, a...
13 800 000 HUF
250 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (76763525)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (74539474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb ...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (43437745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Káposztásmegyer I. -En, 4 emeletes cseréptetős társasházban, IV. emeleti, belső kétszintes Br. : 106Nm-es, n. : 88Nm-es 4 szobá...
99 800 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (44345837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! XVI. kerület, Centenáriumi lakótelepen, rendezett...
69 900 000 HUF
1 205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (33448331)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen kedvelt részén, Kishegyesi úton kínálunk megvételre egy 4. emeleti, 78 nm-es, erkélyes, felújított állapotú, panel lak...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (67437372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Káposztásmegyer I. -En, három emeletes cseréptetős társasház III. emeletén, 80nm-es, amerikai konyha + 2+1félszobás lakás eladó...
99 500 000 HUF
1 243 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (34885926)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tarjáni három szobás, tágas lakás eladó! Szeged közkedvelt, csendes lakövezetében elhelyezkedő 4. emeleti 72m²-es tágas panel l...
58 900 000 HUF
866 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi panel lakás hirdetés (29232428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a remek lehetőséget Sátoraljaújhely település legkeresettebb helyén, ahol egy 54 négyzetméteres panellakás várj...
26 900 000 HUF
498 148 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (99779735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az eladó lakás társasházak környezetében helyezkedik el, tömegközlekedéstől való távolsága kb. 80 M. a környék rendezett, bizto...
40 500 000 HUF
826 530 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (33455285)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Északi városrész – Csongrádi sugárút. Eladásra kínálunk egy 8. emeleti, 64 NM-es, nappali + 2 háló elrendezésű, erkélye...
54 990 000 HUF
859 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (59994562)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújított, erkélyes otthon Kispest szívében világos, barátságos hangulat Kispest csendes, jó hírű részén, egyik frekven...
73 400 000 HUF
1 384 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (42412469)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (54334944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (73445294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debreceni Egyetemekhez és belvároshoz közel a város kiemelt övezetében az új-kertben (Jerikó utca) eladó panelprogramos felújít...
67 000 000 HUF
1 030 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (77774397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Újkertben, karbantartott házban eladásra kínálunk egy 64 nm-es, nappali + 2 szobás teljesen felújított lakást. Főbb je...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (97994631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kishegyesi úton eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis 4. emeleti erkélyes lakás! a lakás 3 külön szobájának köszö...
84 900 000 HUF
1 088 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (37441229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerület Tágas, napfényes lakás a Páskom parkban! Eladó egy 64 nm-es, 2+fél szobás lakás a Páskom park közkedvelt ...
72 300 000 HUF
1 129 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (55646774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged, Sárosi u. 60 m2-es, kihelyezett előteres, 2+1 szobás, 5. emeleti, teljes kifizetett panelprogramos panellakás, liftes h...
61 900 000 HUF
1 105 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal