Eladó panel lakás (6626 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 6 626 db
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (59736897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcába kínálok eladásra egy 71 m²-es, három különnyíló szobás lakást egy rendezett, tíze...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (66883915)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csepel központjához közel 5. emeleti, 46 nm-es, körbejárható 2 szobás lakás ablakos konyhával, egyedi mérős távfűtéssel, klímáv...
51 900 000 HUF
1 128 260 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (54869969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (43786661)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48949659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XV. kerületében, a Drégelyvár utcában eladó egy 71 m2-es, három külön nyíló szobás lakás egy rendezett, tízemeletes tá...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (77778821)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (79797849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (41748552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tarjáni három szobás, tágas lakás eladó! Szeged közkedvelt, csendes lakövezetében elhelyezkedő 4. emeleti 72m²-es tágas panel l...
58 500 000 HUF
860 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (69677224)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület Ligettelek részén egy 68 nm-es lakás Eladó! Megvételre kínálok a x. kerület Ligettelek részén egy Tulajdoni lap al...
72 000 000 HUF
1 058 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (94337955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó panel lakás! Remek elosztással, kiváló lokációban Ár: 65 000 000 Ft. A feltüntetett ár ALKUKÉPES! Alapterület: 59 m2 ...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (35692583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálunk egy költözhető állapotú, 69 négyzetméteres panellakást Budapest XV. kerületében, az Erdőkerülő utcában. a 10....
78 900 000 HUF
1 143 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (24844234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
✨ Újszerű luxus érzés panorámával – 53 m²-es, 2 szobás, teljes körűen felújított lakás eladó Székesfehérváron! Keresi azt az o...
54 500 000 HUF
1 009 259 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki panel lakás hirdetés (99844333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
A  szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Szolnokon, a Tallinn városrészen a Bimbó utcában egy 1+félszobás lakást ...
32 500 000 HUF
773 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi panel lakás hirdetés (36431494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A  CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Jászberényben a városközponthoz közel egy, felújított, 3. emeleti 54 nm-es lakást...
31 490 000 HUF
583 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (51843332)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (29357466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Székesfehérvár egyik legkedveltebb részén, a Berkes lakótelepen kínálunk eladásra egy különleges, otthonos lakást! Ez a 70-es...
62 900 000 HUF
786 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (26946533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (68247978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (27748138)
6 hónapnál régebbi hirdetés