rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 9 db
Eladó Debreceni sorház hirdetés (18232796)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 163 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 5
Eladó Debrecen egyik frekventált, csendes városrészében, Úrrétjén egy nettó 163 m²-es, belső kétszintes, nappali+4 szobás, kert...
159 000 000 HUF
975 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (94993944)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen, Úrrétjén, eladó egy minden igény kielégítő, II. Szintes, 95 m2+ 25 m2 teraszos, nappali + 3 szobás sorház 200 m2-es r...
127 900 000 HUF
1 346 315 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni sorház hirdetés (69276969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 173 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
Debrecen egyik legkeresettebb kertvárosi részén, a Hatvan utcai-kertben, egy különleges adottságú ingatlan várja új tulajdonosá...
155 000 000 HUF
895 953 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (34735329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
Széchenyi kertben Nappali + 3 szobás, 130 nm-es, gardróbos, nagy, esztétikus kialakított terasszal és garázskapcolattal rendelk...
205 000 000 HUF
1 576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (73764725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
127 900 000 HUF
1 346 315 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (55792443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 298 m2
Szobaszám: 4
Debrecenben a Kertvárosban kiváló helyen eladó egy kiváló állapotú sorbeépítésű családi ház! A kétszintes ingatlan alapterüle...
195 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (15793714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
127 900 000 HUF
1 346 315 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (21449247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
127 900 000 HUF
1 346 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (56798333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
127 900 000 HUF
1 346 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 9 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48857246)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó – debrecen–bánkon! Debrecen Bánk városrészén eladó egy 690 nm-es telek, rajta lebontandó épülettel – ideális v...
3 900 000 HUF
130 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (22469911)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen Halápi zártkertben, panoráma úttól 3percre tégla falazatú stabil 36nm kisház 821nm telken eladó! Főúttól 800-900m esős...
8 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (26288979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 1
Debrecen, Biczó István kerti 35 nm-es 1 szoba, konyha, fürdőszobás, tégla építésű zártkerti ingatlan 1047 nm-es telekkel eladó....
8 500 000 HUF
242 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (64884882)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos, önálló családi ház Debrecen – Haláp térségében! Csak készpénzes vevőknek! Debrecen Haláp csendes, zöldövez...
12 900 000 HUF
368 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (35221942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 829 m2
Szobaszám: 2
Debrecen-Nagycserén egy 829 m2-es nagyságú telken lévő, 56 m2-es, kétszobás lakóépülettel rendelkező tanya eladó! Jellemzők: -...
13 900 000 HUF
248 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (46697234)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 1
Ha egy nyugodt, csendes, mégis könnyen megközelíthető helyen keres házat, amelyet teljesen saját igényei szerint formálhat, akk...
13 900 000 HUF
397 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (72998925)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen- Bayk András-kertben, a Diószegi úton, földszintes, 20 m2-es, önálló ház eladó, 1100 m2-es telken! Jellemzői: - Asz...
14 900 000 HUF
745 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (23434673)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 1
Debrecenben, a Biczó István kertben eladó egy 32nm-es, befejezés előtt álló, a 80-as évek elején épült zártkerti ingatlan. Az ...
14 990 000 HUF
468 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (37373951)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 2
Debrecentől mindössze 5 km-re, a Salakos utcából nyíló csendes, nyugodt környezetben eladó egy 56 nm-es, vegyes falazatú család...
15 500 000 HUF
267 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (47444191)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel a tökéletes vidéki menedéket Debrecenben, a varázslatos Bayk András kertben! Egy 1124nm-es zártkerti ingatlan várja...
15 900 000 HUF
611 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (67378795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 2
Hajdú-Bihar megye, Debrecen, 56 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a Méhész-kertben található, 822 nm telek tartozik hozzá. A...
15 990 000 HUF
285 535 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal