Eladó sorház Debrecen (114 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 114 db
Eladó Debreceni sorház hirdetés (52973443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Debrecenben a Kerekestelepen, 1000 nm-es telken, 105 nm-es sorház eladó! Az épület és a telek jelenleg (fizikálisan) ketté van...
89 900 000 HUF
856 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (74534158)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecen város egyik közkedvelt kertvárosi, értékálló övezetében az Akadémiakertben, 95 nm-es kétszintes, nappali + 3 szobás, n...
127 900 000 HUF
1 346 315 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni sorház hirdetés (32477934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 272 m2
Szobaszám: 5
Debrecen Óváros részén eladó egy 4 szobás eltolt szintes sorház, amely szuterénnel, földszinttel és tetőtér beépítéssel rendelk...
250 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (27493238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 272 m2
Szobaszám: 5
250 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (15793714)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Debrecen, Úrrétjén, eladó egy minden igény kielégítő, II. Szintes, 95 m2+ 25 m2 teraszos, nappali + 3 szobás sorház 200 m2-es r...
127 900 000 HUF
1 346 315 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (37672553)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
127 900 000 HUF
1 346 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (21449247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
127 900 000 HUF
1 346 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (54781995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 117 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen Liget II lakóparkban a Karinthy Frigyes utcában eladó egy 110 nm alapterületű belső kettő szintes sorházi ingatlan. ...
133 000 000 HUF
1 209 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (56798333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
127 900 000 HUF
1 346 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (63273423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda kínálatában eladó a #160929 hivatkozási számú debreceni sorház. Kulcsrakész á...
134 990 000 HUF
1 153 760 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (78334342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Exkluzív elhelyezkedésű, és páratlan belső adottságokkal rendelkező sorházi lakás! Debrecenben, klasszikus nagyerdei övezetbe...
199 000 000 HUF
961 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (47637935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 279 m2
Szobaszám: 4
Kulcsrakész állapotban, magas minőségű beépített anyagokkal, magas műszaki tartalommal rendelkező sorház! Debrecenben a Hatva...
134 990 000 HUF
1 153 760 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (74733341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 201 m2