rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kistolmácsi családi ház hirdetés (83739499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 341 m2
Szobaszám: 2
Zala vármegyei aprófalvas, dimbes-dombos vidékén, egy erdőkkel körülölelt völgyben fekszik a település. Ezen a tiszta levegőjű...
25 900 000 HUF
370 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kistolmácsi családi ház hirdetés (99354183)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 4
A lido home Nagykanizsa eladásra kínál Kistolmácson egy tóparti panorámás házat. Felújított, napelemes családi ház Kistolmácso...
74 900 000 HUF
727 184 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zajki családi ház hirdetés (38646773)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 2
A kistolmácsi tótól 3percnyire, eldugott faluban lakóház eladó A felújítandó de jelen állapotában is hitelképes házikó elsősorb...
6 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Zajki családi ház hirdetés (43924154)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 739 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #165257 hivatkozási számú zajki családi ház. Zala megyében, Letenyét...
7 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bázakerettyei családi ház hirdetés (27238555)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1216 m2
Szobaszám: 1
Lido home Nagykanizsa eladásra kínál egy bázakerettyei családi HÁZAT. A lido home Nagykanizsa által eladásra kínált bázakerett...
9 900 000 HUF
235 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bázakerettyei családi ház hirdetés (51935936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálom Bázakerettye Iskola Út 11/a házrészt. Az Ingatlan közvetlen a Strand szomszédságában helyezkedik el. Nagyon sz...
10 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsfai családi ház hirdetés (42396773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 5573 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Borsfán – 56 m², hatalmas 5 573 m² telekkel! Álmai otthona várja Önt Borsfa nyugodt, zöld övezetében! Ez a...
20 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Valkonyai családi ház hirdetés (19334923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2335 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Zala vármegye csendes falujában Valkonyán, egy 2335 m2-es telken lévő, 94 m2-es, 3 szobás, jó állapotú, költö...
22 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bázakerettyei családi ház hirdetés (31947789)
16 napja a megveszLAK-on