rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Csibráki családi ház hirdetés (44354943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 2
A ház hasznos alapterülete kb. 80 Nm, telek terület 2877 nm. Felujjitásra szorul, két szoba, nappali konyha, fürdőszoba, külön ...
7 000 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csibráki kastély hirdetés (77499534)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 800 m2
Telekterület: 18000 m2
Szobaszám: 9
Lehetőség! Csibrákon 1, 8 hektáron lévő Jeszenszky-kastély eladó. A kastély felújításra szorul.
35 000 000 HUF
43 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hőgyészi családi ház hirdetés (63576913)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 2
A 3 helyiségből (2 szoba, konyha) álló házhoz egy tároló is tartozik. Minden közmű (víz, áram, gáz, szennyvíz, távközlés) a há...
2 500 000 HUF
31 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mekényesi családi ház hirdetés (43728427)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2225 m2
Szobaszám: 5
Mekényes csöndes falujában eladó ez a klasszikus, 110 nm-es sváb parasztház. A ház felújítandó, de minden részletében eredeti,...
9 900 000 HUF
90 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hőgyészi családi ház hirdetés (22577263)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 90 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hőgyészen, központhoz közeli, az ingatlannyilvántartásban raktárként szereplő, volt vendéglátóhely. Az ingatlanban egy k...
10 000 000 HUF
111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dúzsi családi ház hirdetés (57218495)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2765 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye, Dúzs központjában eladó 2765 nm területen lévő 95 nm-es, vegyes falazatú, felújítandó családi ház. a ház közeli...
10 000 000 HUF
105 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbröközi családi ház hirdetés (43839333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #168412 hivatkozási számú döbröközi családi ház. Döbrököz csendes utc...
12 900 000 HUF
104 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dúzsi családi ház hirdetés (36293959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 532 m2
Szobaszám: 3
Eladó Dúzs nyugodt utcájában egy takarosan felújított, 85 négyzetméteres családiház. Az ingatlanon látszik a gondos és hozzáért...
14 500 000 HUF
170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hőgyészi családi ház hirdetés (33425373)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1136 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye, Hőgyészen kínálom eladásra ezt a felújított, központi, 3 szobás, 67 nm-es, vegyes falazatú tehermentes ingatlan...
16 500 000 HUF
246 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hőgyészi családi ház hirdetés (38949352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: 993 m2
Szobaszám: 8
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! ! ! 27 000 000 Ft-ról 25 000 000 Ft-ra csökkent az ingatlan ára! A lido home ingatlan Dombóvár irodája kín...
25 000 000 HUF
97 656 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhajmási családi ház hirdetés (69485238)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 4577 m2
Szobaszám: 3
A lido home Dombóvár eladásra kínálja ezt kitűnő adottságokkal rendelkező nagyhajmási családi HÁZAT! Eladásra kínálunk egy jó...
25 000 000 HUF
347 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbröközi családi ház hirdetés (37474639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 4
Döbrököz szívében, egy gyönyörű családi ház várja új tulajdonosát. Az ingatlan 132 négyzetméteres alapterülettel rendelkezik, é...
25 990 000 HUF
196 893 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Döbröközi családi ház hirdetés (64247244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 2872 m2
Szobaszám: 6
A lido home ingatlan dombóvári irodája kínálja eladásra ezt a kitűnő adottságokkal rendelkező döbröközi családi HÁZAT! Döbrökö...
27 900 000 HUF
129 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Döbröközi családi ház hirdetés (57835654)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19