rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (99572412)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Mezőtúron eladó egy 90m2, felújítandó tégla alapra épült vályogház. Az ingatlan nagyon csende...
10 500 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (58454243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 416 m2
Szobaszám: n/a
Mezőtúron eladó 73 nm lakóterű családi ház 416 nm -es telken! A családi ház 1970 - es évek elején épült, kádár kocka, beton a...
12 000 000 HUF
115 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (54469355)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: n/a
Mezőtúron kiváló helyen, eladó 94 nm - es 3 szobás családi ház, 1058 nm -es telken! Előkertes, parasztház típusú vályog falaz...
14 200 000 HUF
151 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri házrész hirdetés (84273437)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: n/a
Kertkapcsolatos társasházi lakás Mezőtúr központi helyén eladó – Remek lehetőség! Eladó egy 69 nm-es, egy és félszobás, kertka...
14 600 000 HUF
211 594 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri egyéb ház hirdetés (48569555)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Mezőtúron a Kolti Anna úton eladó egy felújítandó kétszintes 111 m2-es társasház! Az ingatlan adatai: - 4 szobás parkettás ...
15 000 000 HUF
135 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (77972718)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Mezőtúr csendes környékén eladó egy vegyes falazatú, összközműves, hangulatos 80 nm-es család...
16 850 000 HUF
210 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (38145323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 2
Mezőtúron a Csokonai utcában, sarki telken eladó egy 1940-ben épült 75 m2 alapterületű felújítandó családi ház. A házban elősz...
17 000 000 HUF
226 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (87247149)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 2
Eladó tehermentes ház Mezőtúr, Újváros XXII. Úton. Összközműves: frissen felújított villanyrendszer, víz, gáz, csatorna, Telek...
17 000 000 HUF
212 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (24286169)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
(Mezútúr) v. Utcában eladó az ingatlan. Irány ára: 17 500 000 ft. Részletre nem eladó. Nem kiadó. Ingatlanosok segítségét nem k...
17 500 000 HUF
213 414 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (84842654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 3
A  martfűi CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Mezőtúron egy 3 szobás 86 m2-es családi házat. A ház Mezőtúr központjáho...
18 500 000 HUF
215 116 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (73946754)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 319 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Mezőtúr kertvárosi részén kínálunk megvásárlásra egy felújított családi házat. Az 1950-es években, vályog falazattal felépített...
21 900 000 HUF
257 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (99434772)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Mezőtúron kínálok megvételre egy 108, 8 nm alapterületű, jó elosztású családi házat, amely tágas belső tereivel, több garázsáva...
22 900 000 HUF
212 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (34837317)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 646 m2
Szobaszám: 2
Eladó sarki családi ház mezőtúron – munkás út 1. (Túrkevei út és Munkás út sarok) Mezőtúr frekventált részén, a Túrkevei út és...
24 000 000 HUF
266 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (77424657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 897 m2
Szobaszám: n/a
Mezőtúron megvételre kínálok Mezőtúron egy jó állapotú, 104 nm-es 4 szobás családi házat!  - a 897 nm - es telken elhelyezkedő...
24 700 000 HUF
237 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (74437293)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Mezőtúr Alsórészen egy 1999-es építésű, masszív téglafalazatú, 170 nm-es ingatlan. Az alsó szint (103 nm) korábban ital b...
24 900 000 HUF
146 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri házrész hirdetés (88463959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 3
Eladó Mezőtúr belvárosában, frekventált helyen egy Kelet-Nyugatifekvésű 3 szobás polgári házrész + külön bejáratú 65nm-es épüle...
25 000 000 HUF
177 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (18965496)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető családi ház eladó csendes utcában, saroktelken -Mezőtúron! Mezőtúr egyik nyugodt, rendezett utcájában kíná...
25 500 000 HUF
137 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (52434351)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 4
Mezőtúr egyik kedvelt, nyugodt környékén eladó egy kétszintes/tágas családi ház, amely kiváló választás lehet mindazok számára,...
35 500 000 HUF
316 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (73944264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Árcsökkenés! Eladó ház Mezőtúr. Az eladó ingatlan Mezőtúr belvárosától kb. 10 Perc gyalogosan. A lakóház és a dupla garázs az ...
43 000 000 HUF
251 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (56338523)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 305 m2