rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (34539851)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 269 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház eladó Szikszó csendes utcájában Szikszón, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 48, 7 m²-es, fe...
6 800 000 HUF
141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói házrész hirdetés (69447585)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok egy 76 nm-es, tégla falazatú ingatlant, Szikszó bevárosában. Csendes, jól megközelíthető utca, kiváló lakó...
10 900 000 HUF
143 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (84539984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolctól 17 km-re, Gesztelyben eladó egy 85 m2-es, 2 és fél szobás, gázfűtéses, szigetelt, csendes, nyugodt környéken lévő cs...
12 500 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (93376546)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 3
Gesztely településen csendes, forgalomtól mentes kis utcában kínálom megvételre ezt a 63m2-es családi házat. Az épület 2003-b...
14 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádnémeti családi ház hirdetés (39437235)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2417 m2
Szobaszám: 3
Hernádnémetiben, a Petőfi Sándor utca 66 alatt, régi stílusú családi ház eladó! A ház Miskolctól 15 km-re a Hernád folyó köze...
14 900 000 HUF
179 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykinizsi családi ház hirdetés (34183319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 3
Nagykinizs Fő u 54 szám alatt, 144 nm alapterületű, 3 szobás a közelmúltban épült családi ház eladó! A ház 121 nm fűtött lakót...
14 990 000 HUF
104 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (35431815)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Gesztely központjában – CSOK-ra alkalmas, nagy telekkel Ár: Irányár: 15. 900. 000 Helyszín: Gesztely, Borsod...
15 900 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (37344799)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1991 m2
Szobaszám: 4
Eladó Aszaló csendes, nyugodt részén egy 140 nm-es, szerkezetkész családi ház, amely ideális választás mindazok számára, akik s...
15 990 000 HUF
114 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (73523293)
8 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy igazi otthont Aszaló csendes és nyugodt településén. A szigetelt családi ház ideális választás minden ol...
16 000 000 HUF
135 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádnémeti családi ház hirdetés (53227776)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 2
Hernádnémeti lehetőség azoknak, akik nem kész házat, hanem értéket keresnekAz ingatlan jellemzői: Teljes felújítást igényel tel...
17 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (58434443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 4
Eladó Szikszó csendes utcájában egy 100 m2 hasznos alapterületű, 4 szobás, kő falazattal rendelkező családi ház. a régi tornáco...
20 900 000 HUF
209 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádnémeti családi ház hirdetés (43243953)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 4
Hernádnémeti abszolút központi részén eladó egy 4 szobás 110 m2-es felújítandó állapotú családi ház. Az ingatlan stabil szerkez...
20 990 000 HUF
190 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (67872263)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 926 m2
Szobaszám: 3
Szikszó csendes részén eladó egy 3 szobás, karakteres parasztház 926 m²-es telken. Az ingatlan vegyes falazatú, szerkezetileg j...
21 000 000 HUF
210 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Ongai családi ház hirdetés (32844253)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 637 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181030 hivatkozási számú ongai családi ház. Az eladó ...
21 400 000 HUF
254 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (35442959)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 3
Miskolctól mindössze 17 km-re, Gesztely rendezett, csendes utcájában kínálok megvételre egy 90 m²-es, felújítandó/korszerűsíten...
21 450 000 HUF
238 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (21396887)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétszoba nappalis családi ház gesztelyben! Eladó Miskolctól 17km-re Gesztelyben egy 90nm-es, kétszoba nappalis családi há...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (22358133)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1068 m2
Szobaszám: 2
‼️ Teljes közművesítettség + azonnal birtokba vehető lehetőség gesztelyen! ‼ >Alakítsa saját ízlésére – ebben a házban valódi p...
21 900 000 HUF
292 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (34444438)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Eladó takaros családi ház Gesztely szívében Megvételre kínálunk egy tehermentes, a teljes vételár kifizetését követően azonnal...
21 990 000 HUF
314 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (95422461)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 3
Szikszó egyik kedvelt, csendes utcájában eladó családi ház, 683 m²-es telken. a ház alapterülete 60 m², tágas konyhával, étkező...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentistvánbaksai családi ház hirdetés (45382354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 3
Szentistvánbaksa, 4 szobás, összkomfortos, tégla családi ház ELADÓ Az ingatlan a 3%-os, “Otthon Start Hitelprogram -nak megfele...
24 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Sóstófalván?