rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (54374783)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 2
Csendes környezetben a Nagy-morotva mellett, Tokajhoz 4 km-re családi ház eladó Rakamazon Megvételre kínálok Rakamazon egy vegy...
4 900 000 HUF
98 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (36331974)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Eladó falusi CSOK-ra alkalmas családi ház Rakamazon! Eladásra kínálunk 4465 Rakamaz, Dózsa György út 79. Szám alatt egy 95 m²-...
9 000 000 HUF
94 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (39234772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1353 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Rakamaz településen! Rakamaz csendes, barátságos utcájában utcán kínálunk megvételre egy 103 nm-es, 2+2 szobá...
17 000 000 HUF
165 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (41895973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Rakamazon Megvételre kínálok Rakamazon egy téglából és vályogból épült cseréppel fedett családi házat. a 91 m...
17 500 000 HUF
192 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47243993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Rakamaz fő utcájához közel egy vegyes falazatú ( Bodrogkeresztúri blokk, vályog), cseréppel fedett családi h...
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (39379564)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Elérkezett az idő, hogy megvalósítsátok a közös álmaitokat! Ez a többgenerációs családi ház ideális választ...
21 900 000 HUF
146 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (33653384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Megvételre kínálok Tokajhoz 4 km-re lévő Rakamazon egy tetőtér beépítéses nagy családi házat. Az 1989-ben szilikátból épült, cs...
29 000 000 HUF
193 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47661722)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kiváló ár-érték arányú, téglaépítésű családi ház eladó Rakamazon – Tokaj vonzáskörzetében! Eladásra kínálunk egy masszív, tég...
29 900 000 HUF
271 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (43755222)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Rakamazon kínálunk eladásra egy 120 nm-es családi házat, 500 nm-es telken. Az ingatlan keresztúri blokkból épült, szigetelt, v...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (93395217)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Rakamazon, csendes környezetben, aszfaltozott utcában eladó egy 98 nm-es családi ház 700 nm-es telken. Az ingatlan tégla és sz...
31 900 000 HUF
325 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (37729493)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 100 nm-es család...
35 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (71134135)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1636 m2
Szobaszám: 3
Rakamaz belvárosában azonnal költözhető, modern 3 szobás amerikai konyhás kialakítású teljes körűen felújított 86 nm-es családi...
35 000 000 HUF
406 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (74132564)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó, vagy bontandó ház Tokajban. Megvételre kínálok Tokajban a Tiszaparthoz közel egy bontandó vagy átépítendő ki...
10 000 000 HUF
181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (38534762)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó RakamazonMegvételre kínálok Rakamazon egy téglából és vályogból épült cseréppel fedett családi házat. a 91 m2...
17 500 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaladányi családi ház hirdetés (33977897)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tiszaladányban kínál irodánk megvásárlásra egy felújítandó, 96 m²-es családi házat, csendes, vidéki környezetben. Az ingatlan k...
19 990 000 HUF
208 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (76884314)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Tiszaeszláron kiváló lehetőségekkel! Tiszaeszlár csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 2 szintes,...
22 900 000 HUF
194 067 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (47243774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2136 m2
Szobaszám: 3
Tiszaeszlár, Rákóczi utcájában, 120 nm-es, 3 szobás, közepes állapotú családi ház 2509 nm-es telken eladó! Jellemzők:- 1982-be...
26 000 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (79576233)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1650 m2
Szobaszám: 3
Tiszaeszláron eladó egy tégla építésű, 104, 7 nm-es családi ház 1650 nm-es telken, két különálló, szintén tégla építésű melléké...
26 500 000 HUF
254 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabolcsi családi ház hirdetés (59834744)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvásárolható egy Sz. -Sz. -Bereg vármegye - Szabolcs községi befektetési vagy üzleti célra alkalmas ingatlan, mely a Tisza fo...
79 000 EUR
244 383 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Timári családi ház hirdetés (39377284)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Timáron, a Tisza közelében! Csendes, nyugodt utcában kínálok eladásra egy tégla falazatú 113 m2 családi ház...
29 900 000 HUF
266 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Tiszanagyfalun?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal