rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 0 db
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Vonyarcvashegyi egyéb ház hirdetés (73979913)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Vonyarcvashegy kedvelt részén, a Virág Benedek utcában eladó egy önálló építmény földhasználati jog alapján, amely ideális vála...
44 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (78893394)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 3
Vonyarcvashegyen a strandtól kényelmes séta távolságra szigetelt ikerház fél eladó! -Remek lokáció -szigetelt tégla épület -i...
60 500 000 HUF
1 008 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi ikerház hirdetés (98742749)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Alkalmi vétel kizárólag irodánk kínálatában! Vásároljon közvetlenül a beruházótól! Külön helyrajzi szám, társasház alapító oki...
67 990 000 HUF
1 114 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi ikerház hirdetés (43546433)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vásároljon közvetlenül a beruházótól! Külön helyrajzi szám, társasház alapító okirat, saját kert és terasz, rendezett tulajdonv...
67 990 000 HUF
1 133 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi ikerház hirdetés (73439462)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
69 990 000 HUF
1 147 377 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi ikerház hirdetés (57364251)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Új építésű, kertkapcsolatos ikerházi lakás eladó Vonyarcvashegyen, közvetlenül a beruházótól! Csendes zsákutcában, a Balaton ...
69 990 000 HUF
1 166 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (97443626)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 4
Vonyarcvashegy csendes kis utcájában remek szerkezeti állapotú családi ház eladó! -497 m2 körbekerített telek -2 szintes épül...
85 900 000 HUF
572 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (99323134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1237 m2
Szobaszám: 3
Folyamatosan karbantartott, értékek megőrzésével stílusosan korszerűsített családi ház besorolású ingatlan a település központj...
89 500 000 HUF
1 376 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi ikerház hirdetés (33373344)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 412 m2
Szobaszám: 4
Nyaraljon ott, ahol más csak strandol! – Ikerház Vonyarcvashegy szívében Eladó egy hangulatos, gondosan karbantartott ikerházr...
89 900 000 HUF
899 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (16296867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 4
A lido home Keszthely eladásra kínálja a Balatonra panorámás, vonyarcvashegyi családi házát. A lido home Keszthely által kínál...
95 000 000 HUF
922 330 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (72415257)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1457 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Zala vármegye, Vonyarcvashegy 148m2-es panorámás családi ház eladó. a kedvelt Balaton-parti település csendes utcájában találha...
105 000 000 HUF
709 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (59247333)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladásra kínálunk egy újszerű állapotú családi házat, mely valóságban ikerház de Társasházi alapító okirattal van ellátva így ö...
115 000 000 HUF
657 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi ikerház hirdetés (38742444)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vonyarcvashegy egyik csendes zsákutcájában új tulajdonosát keresi ez a nettó 145 m²-es, prémium színvonalon modernizált ikerház...
117 000 000 HUF
806 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (59363795)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 409 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget Vonyarcvashegy szívében. Ez a használt, de kiváló állapotú iker fél ház ideális választ...
117 000 000 HUF
709 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (36347375)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kedves érdeklődő! Vonyarcvashegyen, az erdő közelében, csendes és nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 2024-ban épült...
119 000 000 HUF
1 226 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (33733776)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 1030 m2
Szobaszám: 12
Vonyarcvashegyen, 1994-ben épült, 3 szintes, 310 nm-es, (több apartmanból álló)12 szobás, belső felújításra váró, több funkciós...
119 990 000 HUF
387 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (36355373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 1353 m2
Szobaszám: 4
Lenyűgöző panorámával vált eladóvá egy két lakásos nyaraló Vonyarcvashegy egyik legkedveltebb utcájában! A ház a 80-as években...
120 000 000 HUF
380 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (33785333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Figyelen! Csendes forgalomtól mentes utcában, prémium családi házak eladók! Kiemelt megbízás, kizárólag irodánk kínálatában! ...
121 900 000 HUF
1 195 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (18433565)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
125 000 000 HUF
1 237 623 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vonyarcvashegyi családi ház hirdetés (21748844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Lakópark az erdő szélén! Figyelen! Csendes forgalomtól mentes utcában, prémium családi házak eladók! Kiemelt megbízás, kizáró...
125 900 000 HUF
1 368 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Vonyarcvashegyon?