Eladó sorház (1684 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 684 db
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (53734313)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét Hunyadiváros új építésű részén, zárt lakóparkban, újszerű, két szintes, nappali + 3 szobás 109 nm-es sorház garázzsal...
132 000 000 HUF
1 211 009 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovasberényi sorház hirdetés (46248376)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálunk Lovasberény csendes, nyugodt, központi utcájában egy tégla építésű, négyszintes, 180 nm-es sorházi ingatlan. ...
78 000 000 HUF
629 032 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (76555443)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthonos, modern új építésű sorház Dunaharaszti Ófaluban átadás 2026 II. Negyedév Dunaharaszti Ófalu városrészében, egy kedvelt...
99 900 000 HUF
1 009 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai sorház hirdetés (79174996)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 444 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Délegyháza csendes, nyugodt részén megvételre kínálok egy 78 nm-es, nappali + 3 szobás, téglaépítésű tárolókapcsolatos sorház s...
73 900 000 HUF
947 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi sorház hirdetés (14322714)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 383 m2
Szobaszám: 6
*** Szigetszentmiklós Ragád részén 6 szobás sorházi ingatlan eladó! *** Pest megyében, Szigetszentmiklóson eladó egy kiváló he...
129 000 000 HUF
716 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi sorház hirdetés (94539894)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 4
Csillaghegyen eladó egy 120 négyzetméteres önálló helyrajzi számon lévő sorház egy 424 négyzetméteres SAROKTELKEN! Az ingatla...
149 900 000 HUF
1 249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (87727993)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi ré...
89 900 000 HUF
736 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási sorház hirdetés (52743453)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
Eladóvá vált, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Szolnoktól 50 km-re, Karcagtól 18 km-re, a 4-es főút mentén (M4-es autó út) Kis...
12 500 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai sorház hirdetés (83488895)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ingatlan(ok) Felsőzsolca kedvelt részén! Tervezett átadás: 2026 utolsó negyedéve! Eladó újépítésű 109 nm hasznos alap...
77 990 000 HUF
609 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőzsolcai sorház hirdetés (22413346)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 197 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű ingatlan(ok) Felsőzsolca kedvelt részén! Tervezett átadás: 2026 utolsó negyedéve! Eladó újépítésű 109 nm hasznos ala...
74 990 000 HUF
687 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti sorház hirdetés (94144417)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Eladó sorházi lakás Fót KirálydombEladásra kínálok egy makulátlan állapotban lévő tágas, világos sorházi lakást Fót kiemelkedő ...
126 990 000 HUF
1 154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi sorház hirdetés (53658837)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszin, befejezésre váró 4 szobás házrész eladó, privát udvarral és terasszal! Eladó Dunakeszi kedvelt részén egy 78 nm-es,...
74 900 000 HUF
960 256 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni sorház hirdetés (83523345)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Debrecen Hadházi úti Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179385 hivatkozási számú hajdúsámsoni sorház. Eladó társ...
65 000 000 HUF
942 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni sorház hirdetés (39461445)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 299 m2
Szobaszám: 3
Debrecen vonzáskörzetében, Hajdúsámson központjának közelében új építésű sorházak épülnek. Az épület nettó 75 nm alapterületű,...
58 000 000 HUF
644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni sorház hirdetés (69999997)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 374 m2
Szobaszám: 3
60 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (92957365)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 190 m2
Szobaszám: 4
Családbarát környezetben, mégis mindenhez közel! Első ház vásárlók figyelem. Budapest x. kerületének Óhegy részén eladó egy...
134 900 000 HUF
1 215 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni sorház hirdetés (33757486)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179200 hivatkozási számú soproni sorház. Soproni, belváros közeli igén...
91 500 000 HUF
816 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Esztergomi sorház hirdetés (78489417)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 155 m2
Szobaszám: 2
2 Szobás, sorházi jellegű lakóház saját telekrésszel – Esztergomban! Esztergomban, jól megközelíthető, frekventált utcában kí...
29 900 000 HUF
524 561 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi sorház hirdetés (27733424)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 82 m2
Szobaszám: 1
Mohácson, a közkedvelt Kossuth Lajos utcában eladó egy felújítandó, utcafronti, 1 szobás lakás saját zárható tárolóval! Kivál...
15 000 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci sorház hirdetés (73744959)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Vácon a kastélyliget lakóparkban kínálunk eladásra új építésű sorházakat 2026-os átadással! A 3%-os otthon start hitelre alka...
95 900 000 HUF
1 141 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal