Eladó sorház (1684 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 684 db
Eladó Budapest II. kerületi sorház hirdetés (49173345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 351 m2
Szobaszám: 5
Kertvárosi nyugalom a Paprikás-pataknál 4 szintes, teljesen átépített otthon Pesthidegkút-Ófaluban! II/a kerület egyik legcsen...
209 790 000 HUF
1 070 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kajászói sorház hirdetés (29223644)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kajászó központjában, egy zöldövezeti mellékutcában eladó 4 db nappali + 2 és 3 hálószobás sorházi lakás saját garázzsal, teras...
99 900 000 HUF
839 495 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kajászói sorház hirdetés (26746935)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
99 900 000 HUF
839 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kajászói sorház hirdetés (93486642)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 4
86 900 000 HUF
730 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (13322934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 403 m2
Szobaszám: 3
Családi ház nagy kerttel, jó közlekedéssel Rákosmentén Budapest XVII. kerületében, Rákosmente kertvárosi részén kínálok megvét...
179 900 000 HUF
1 665 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (33866873)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 190 m2
Szobaszám: 4
Családbarát környezetben, mégis mindenhez közel! Budapest x. kerületének Óhegy részén eladó egy 2009-es építésű, 190 nm-es te...
134 900 000 HUF
1 215 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Velencei sorház hirdetés (53337332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 2297 m2
Szobaszám: 5
Luxus és modernitás a velencei-tó partján- azonnal költözhető ÁLOMOTTHON Eladásra kínálunk Velence egyik legkedveltebb, rendeze...
220 000 000 HUF
1 157 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (79344934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 231 m2
Szobaszám: 4
Újépítésű sorház eladó ÚJHEGYEN! 122Nm-es, 4 szobás, 2 szintes sorház, 231nm-es telekkel! Eladásra kínálunk Újhegy egyik le...
129 900 000 HUF
1 064 754 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi sorház hirdetés (39223857)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Kicsi lakás, kevés pénzért. Eladásra kínálok Göd-felsőn egy felújítása váró, kicsi sorházi lakást. Az ingatlan aszfaltozott ú...
34 900 000 HUF
872 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri sorház hirdetés (84219365)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Új lakás, kulcsrakész ár, fiatalos-modern enteriőr, tavaszi átadás, nappali és 4 szoba, 2 fürdő, gardrób, nagy terasz, kertkapc...
119 000 000 HUF
1 043 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (22347393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1244 m2
Szobaszám: 6
Dunaharasztin eladó egy 180 nm-es, hat hálószobás, dupla komfortos, két szintes, felújított, sorház, 200 nm-es telekkel. Az i...
89 000 000 HUF
1 112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kápolnásnyéki sorház hirdetés (54339493)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 578 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kápolnásnyéken egy jó állapotú, tágas terekkel rendelkező, nappali+3 szobás, belső kétszintes, cirkó fűtéses, sorházi ing...
97 400 000 HUF
658 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi sorház hirdetés (59965486)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2