Eladó sorház (1684 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 684 db
Eladó Szegedi sorház hirdetés (63798329)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újszegeden a Közép fasoron eladó egy 285 m2-es telken lévő 4 szobás, bútorozott, erkélyes, dupla garázzsal rendelkező sorház. ...
156 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai sorház hirdetés (59666777)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó családi sorház! ! ! ! Baja Kálváriához közel csendes utcában 120 nm lakóterületű + 50 nm szuterén, garázzsal rendezett ki...
72 900 000 HUF
607 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni sorház hirdetés (94984799)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház a szabadságtelepen! Eladó egy 1996-ban épült, 165 négyzetméteres, tégla szerkezetű családi ház Szabadság-tele...
114 900 000 HUF
696 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (23592493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Érdeklődni: +36 30 292 0107 Eladó sorházi lakás Korányi-kertváros kedvelt részén, a Sipkay Barna utcában! Csendes, rendezett...
74 900 000 HUF
749 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (76497593)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Két szintes családi ház közös kerttel és udvari autóbeállóval Soroksár központjában, csendes utcában! Duna part mellett! ! Buda...
89 900 000 HUF
736 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki sorház hirdetés (37498583)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy tágas, 58 négyzetméteres, téglaépítésű sorház ingatlan. Az ingatlan másik felében laknak, az udvar közös. Szolnok bel...
32 000 000 HUF
551 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi sorház hirdetés (25896714)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 258 m2
Szobaszám: 5
Nagykovácsi Sebestyéndombon, aisb közelében keresi új tulajdonosát egy 101 nm-es (bruttó 130 nm) napfényes három szintes sorház...
125 000 000 HUF
1 237 623 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki sorház hirdetés (43639431)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Siófok-Fokihegyen a Lidl áruház felett, kertes családiházas lk2 övezetben, kitűnő lokációban, hármas sorház középső földszintes...
85 900 000 HUF
1 101 282 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi sorház hirdetés (44397398)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Pasaréti exkluzív sorházi otthon gondozott privát kerttel és garázzsal! A 2. kerület egyik legkedveltebb részén, Pasarét csen...
296 400 000 HUF
2 470 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (35874985)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 185 m2
Szobaszám: 4
*** Csak a house36kínálatában *** Kecskemét Alsószéktónújépítésű környezetben (i. Ütemben épülő) eladó 70 m2-es sorházi lakáso...
78 000 000 HUF
1 114 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (33566945)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
Eladóvá vált Kecskemét egyik legkedveltebb, csendes és családias környékén, Hunyadivárosban egy kiváló elosztású, 120 m²-es,  n...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (29618331)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 4
Új építésű, földszintes sorházi lakások Dunaharaszti csendes kertvárosi részén – 2026-ban KÖLTÖZHETŐEN! Dunaharaszti egyik leg...
99 900 000 HUF
999 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai sorház hirdetés (48869767)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 218 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag IRODÁNKNÁL! Kulcsrakész, modern, kétszintes új építésű sorházi lakás Tatabányán – ideális befektetésnek és első otth...
129 750 000 HUF
1 138 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai sorház hirdetés (65275163)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újszerű, azonnal költözhető társasházi lakások eladók Kiskunlacházán – Budapest vonzáskörzetében! Kiskunlacházán, Budapest gy...
36 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Várpalotai sorház hirdetés (63692964)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy rendezett, négy szintes sorházi ingatlant Várpalota Kálvária városrészében. a ház szélső elhelyezkedésű, ...
90 000 000 HUF
849 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi sorház hirdetés (32292596)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Két szintes családi ház közös kerttel és udvari autóbeállóval Soroksár központjában, csendes utcában! Duna part mellett! ! Bu...
89 900 000 HUF
736 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi sorház hirdetés (48759272)
5 hónapja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 216 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
6 Szoba + 2 fürdő GYORSAN költözhető! ! ! Két generációnak is megfelelő! Eladó Érden a Tisztviselőtelepen, frekventált kerese...
54 900 000 HUF
392 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (55839997)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó vagy kiadó sorház Nyíregyháza egyik legkedveltebb városrészében, Korányi kertvárosban! Családi otthon vagy üzleti lehető...
95 000 000 HUF
863 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi sorház hirdetés (92336429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1006 m2
Szobaszám: 4
*86 Nm-es modern és kényelmes újépítésű belső kétszintes lakás eladó Cegléden* Kivételes lehetőség várja Önt Cegléden, csendes...
71 800 000 HUF
834 883 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (75723954)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Otthonos, modern új építésű sorház Dunaharaszti Ófaluban átadás 2026 i. Negyedév Dunaharaszti Ófalu városrészében, egy kedvelt ...
99 900 000 HUF
1 009 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal