Eladó sorház (1697 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 697 db
Eladó Soproni sorház hirdetés (57245979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174404 hivatkozási számú soproni sorház. Eladó Sopronban belváros köze...
22 000 000 HUF
229 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (33548273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 166 m2
Telekterület: 145 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Nyíregyházán, Borbánya kedvelt és barátságos városrészében eladó egy 160 négyzetméteres, 2010-ben épült, szintes, téglaépítésű ...
82 900 000 HUF
499 397 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hajdúszoboszlói sorház hirdetés (33138844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 314 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó Sorházi Otthon Hajdúszoboszló Szívében! Árpád utca 46. ? 103. 900. 000 Ft Alapterület: 126 m2 Szobák: 5 (3 teljes + 2 fé...
103 900 000 HUF
824 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri sorház hirdetés (34347644)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
‼️Egerben a Maklári hóstyán 71m2-es lakások terasszal, saját kertrésszel, intim udvaron! Ára: 79. 900. 000Ft Érdeklődni: 06202...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (44883393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Eladó okos otthon! ! ! ! **Dunaharaszti***EXCLUSIVE ajánlat! ! ! Hitelezhető, 3 % Otthon Start hitelre is! ! ! ! Eladásra kín...
155 000 000 HUF
1 131 386 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (52361882)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag Nálunk! *** Okos otthon a vasúttól 5 percre! Eladásra kínálok Pest vármegyében, Dunaharasztiban, az agglomeráció...
155 000 000 HUF
1 131 386 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (76191235)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
155 000 000 HUF
1 131 386 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi sorház hirdetés (49246444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 4
Otthon a nyugalom szívében – Érd Fenyves-Parkvárosában Érd egyik legkedveltebb, csendes és zöldövezeti részén, Fenyves-Parkvár...
135 000 000 HUF
870 967 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (46946447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, a Sóstói út közelében, tégla építésű (hőszigetelt), 130 nm-es, 3 szoba + nappalis sorházi lakás, 2 állásos garázz...
84 500 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (49474449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyházán a Korányi kertvárosban, eladásra kínálok egy 170 nm-es, 5 szoba-nappalis,  szintes sorházat, 2 terasszal,  dupla k...
80 000 000 HUF
470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (99472868)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyházán a Korányi kertvárosban 170 nm-es, 5 szoba+nappalis, szintes, tégla építésű, dupla teraszos, saját 70 nm-es udvarra...
80 000 000 HUF
470 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (24394451)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
Nyíregyháza Korányi kertvárosban eladó egy 150 nm-es, 4 szoba, nappalis, kívülről szigetelt, fa hőszigetelt nyílászárókkal szer...
95 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai sorház hirdetés (83679794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyháza belvárosában, eladásra kínálunk egy 62 nm-es, 2+1 szobás, tágas terekkel rendelkező polgári tipusú családi sorházat...
44 900 000 HUF
748 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi sorház hirdetés (18847697)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Figyelem! Ár csökkenés! ! ! ! Ha olyan otthont keresel amibe csak beköltöznél és élveznéd a harmóniát és a kényelmet, akkor e...
129 900 000 HUF
1 510 465 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni sorház hirdetés (68522288)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 607 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétszintes, sokoldalúan hasznosítható sorház Debrecen frekventált részén! Debrecen egyik legforgalmasabb, kiváló adotts...
280 000 000 HUF
622 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi sorház hirdetés (28645394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 157 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram 3%-os hitel! Balatonfüreden 3 szintes, 4 szobás sorházrész eladó – saját kerttel, garázzsal! Eladó...
79 800 000 HUF
767 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (57232755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma