Eladó tégla lakás Nyék (335 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 335 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54933955)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szeretne egy tágas, lenyűgöző panorámával rendelkező, újszerű otthonban élni? Fontos Önnek a budai nyugalom, a hatalmas terasz ...
164 990 000 HUF
1 499 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34995574)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a II. kerület Budakeszi úton: egy földszinti, délnyugati tájolású, 67 nm-es, 2 hálószobás ingatlan, amelyhez külön ...
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44488723)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, igényesen felújított polgári lakás a Lövőház utca sétáló részén Elhelyezkedés: Budán, a II. kerület egyik legkedveltebb...
159 000 000 HUF
1 590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (96447344)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos lakás Vérhalom városrészben a II. kerületben Budapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Törökvészen kí...
142 000 000 HUF
1 972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76495786)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos lakás Vérhalom városrészben a II. kerületbenBudapest egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Törökvészen kíná...
142 000 000 HUF
1 972 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (99873853)
31 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a II. kerület Frankel Leó utcában, frekventált környéken, egy 69 m2-es lakás. Az épület földszint+emelet kialakítású társ...
114 500 000 HUF
1 659 420 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32353424)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Gyönyörű, nagypolgári otthon a Rózsadomb lábánál *** Buda frekventált részén a Gül Baba Türbéje közvetlen közelében, pár p...
177 500 000 HUF
1 454 918 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28217732)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi lehetőség a II. kerület szívében - új építésű lakás hatalmas terasszal és AUTÓBEÁLLÓVAL! A II. kerület egyik legkereset...
69 900 000 HUF
2 496 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75146373)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Gyönyörű, nagypolgári otthon a Rózsadomb lábánál *** Buda frekventált részén a Gül Baba Türbéje közvelen közelében, pár pe...
177 500 000 HUF
1 454 918 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33444588)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
177 500 000 HUF
1 454 918 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
virtuális séta logó
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (21173726)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Kanadai Nagykövetség közvetlen közelében kínálunk eladásra egy 1 plusz 1...
99 900 000 HUF
1 637 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33345269)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***II. kerület, Kolosy tér környékén hall + 3 szobás, erkélyes, Dunai panorámás lakás autóbeállóval eladó! *** A 79 nm-es laká...
119 900 000 HUF
1 517 721 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97342237)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
99 900 000 HUF
1 637 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76574283)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***II. kerület, Kolosy tér környékén hall + 3 szobás, erkélyes, dunai panorámás lakás autóbeállóval eladó! *** A 79 nm-es laká...
119 900 000 HUF
1 517 721 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (32438748)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári életérzés budán! a II. kerületben, a hangulatos Keleti Károly utcában kínálok megvételre egy 133nm-es, 3 szobás, na...
229 000 000 HUF
1 477 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35146748)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
104 900 000 HUF
3 085 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (57413348)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 31 nm-es, lakható állapotú lakás a 2. kerület csendes, zöldövezeti részén Nyúl utca Budapest egyik legkedveltebb kerület...
63 000 000 HUF
2 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97662579)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
99 900 000 HUF
1 637 704 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77573494)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rózsadomb szívében, Szemlőhegyen a városrész egyik legelőkelőbb, diplomaták által is kedvelt utcájában kínálok eladásra egy kül...
139 000 000 HUF
1 930 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35537294)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
129 900 000 HUF
1 938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest II. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal