Eladó tégla lakás Országút (32 friss hirdetés)

Település:
Városrész: Budapest II. kerület - Országút

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 32 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (45334323)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest egyik legkedveltebb részén, a Margit körúton eladó ez a 38 nm-es, teljes körűen megújított garzonlakás egy szépen karb...
75 000 000 HUF
1 973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (52533444)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas polgári lakás panorámás kilátással, liftes ház ötödik emeletén Ez a kivételes hangulatú, 3, 2 méteres belmagasságú polgá...
147 900 000 HUF
1 308 849 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73192937)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 409 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2 Ker. Mammut mellett, eladó egy bruttó 409nm-es tetőtér, mely befektetők számára sok lehetőséget tartogat magában, akár nagymé...
115 000 000 HUF
281 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37293963)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó erkélyes, 3 szobás polgári lakás a Margit körúton – liftes ház, kiváló elosztás! Budapest II. kerületének frekventált r...
134 900 000 HUF
1 349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23347728)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest II. kerület, Rózsadomb alja, 95 nm lakás eladó. Az ingatlan Buda közkedvelt, a Körszálló és a Duna közötti részén, c...
175 000 000 HUF
2 108 433 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (34234396)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rózsadomb Dunához közeli részén, Margit-szigettől néhány perc sétára, Mechwart ligetnél liftes társasház 2. emeletén eladó tága...
175 150 000 HUF
1 550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36583959)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, igényesen felújított polgári lakás a Lövőház utca sétáló részénElhelyezkedés:Budán, a II. kerület egyik legkedveltebb ré...
159 000 000 HUF
1 590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (14799656)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 32 nm-es, 2 szobás, udvarra néző földszinti lakás a 2. kerületben – a Lövőház utcában! Kivételes lehetőség a város egyik...
57 000 000 HUF
1 781 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (98834376)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nagypolgári életérzés a Városmajor szomszédságában. A 2. kerület egyik keresett lokációjában a Nyúl utcában kínálom megvételr...
97 400 000 HUF
1 739 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37454273)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest II. kerület Országút részén, a Margit körúton, a Mechwart liget mellett, eladásra kínálunk egy 2. emeleti, 97 m²-es, 3...
139 900 000 HUF
1 442 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73947277)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Gyönyörű, nagypolgári otthon a Rózsadomb lábánál *** Buda frekventált részén a Gül Baba Türbéje közvelen közelében, pár pe...
177 500 000 HUF
1 454 918 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (37239482)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium polgári elegancia a budai sétálóutcában – ritka lehetőség a Lövőház utcában Budán, a II. kerület egyik legpezsgőbb és l...
159 000 000 HUF
1 590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33462684)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
II. kerület Országút részén, kulturális nevén a Margit negyedben, a Tölgyfa utcában eladó, ez a 36 m²-es, plusz 14 m² galériáva...
75 000 000 HUF
2 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (78839892)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budai életérzés a Rózsadomb lábánál. Tágas, erkélyes családi otthon a II. kerületben Eladó egy különleges hangulatú, Bauhaus st...
154 900 000 HUF
1 844 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (85333734)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest II. kerületében, a Szilágyi Erzsébet fasor elején, a méltán híres Trombitás házban, kulturált lakóközösségű, rendezett...
199 900 000 HUF
1 249 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (68954349)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a II. kerületben 65nm nappali+2szobás 2 fürdőszobás lakás Liftes házban. Elegancia és Csend a Városmajornál – Trombitás...
159 900 000 HUF
2 460 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (56437364)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy tágas, elegáns polgári lakás a budai Margit hídfő közelében, kiváló közlekedéssel! A 3. emeleten található, 4 emele...
189 000 000 HUF
1 512 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (78987446)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó elegáns, modern nagypolgári otthon a II. kerület szívében! Egy igazán különleges lakás, amely tökéletes harmóniában ötvöz...
189 500 000 HUF
1 579 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97755497)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Margit-negyedi gyöngyszem: felújított, galériás garzon kiváló lokációbanA II. kerület egyik legkedveltebb részén, a Margit-negy...
75 000 000 HUF
2 083 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (95599454)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
**Exkluzív Okos otthon Eladó a Vízivárosban: Prémium, Két szobás Lakás a Szász Károly Utcában** Fedezze fel a privilégiumot, ho...
94 500 000 HUF
1 657 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest II. kerületben?