Eladó tégla lakás Budapest II. kerületben (1163 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest II. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 163 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53322842)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern lakás, nagy terasszal és saját medencével. A lakás 58nm, amerikai konyhás nappali + hálószoba + gardrób +fürdő+ ...
129 000 000 HUF
2 224 137 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (27978557)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 242 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a Máriaremetén 242nm Nappali+4szobás új építésű családiház 684nm telekkel. Kertvárosi környezetben, csendes környéke...
550 000 000 HUF
2 272 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53945323)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új Építési Projekt Budaligeten! Nappali+3háló +félszobás ikerház. 500Nm saját kertrésszel. Az ingatlan 2 utcáról bejáratos,...
169 000 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (42857799)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panorámás lakás nagy terasszal! Eladó egy 42 nm-es, világos lakás 62nm-es saját terasszal, egy mindössze 6 lakásos társ...
109 000 000 HUF
2 018 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51254249)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó budaligeten Panorámás erdőkapcsolatos 103nm 3+1szobás Penthouse duplex luxuslakás 85nmterasszal. Megvételre kínálok Bud...
205 000 000 HUF
1 990 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76435964)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 283 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Diamond Panorama Kétszintes penthouse a Rózsadomb felett A luxus legmagasabb szintje – szó szerint. a Diamond Panorama egy ké...
990 000 000 HUF
3 498 233 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35332724)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Horizont Panorama lakás tökéletes választás azoknak, akik egy exkluzív, modern otthonra vágynak a Rózsadombon, kompromisszumo...
440 000 000 HUF
2 619 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51447232)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zen Garden Panorama Letisztult harmónia, zöld ölelésben A Zen Garden Panorama lakás maga a megtestesült nyugalom – modern ott...
520 000 000 HUF
2 626 262 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (27429919)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Elite Panorama Villalakás Privát alagút, panorámás luxus Az igazi luxus nem hivalkodik – jelen van minden részletben. a Elite...
575 000 000 HUF
2 738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76389284)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Oasis Panoráma Villalakás Rózsadomb legzöldebb luxus lakása Egy hely, ahol a város elcsendesül, a panoráma kitárul, és az ott...
630 000 000 HUF
2 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25967378)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó II. Ker. Törökvész - Rózsadomb határán i. emeleti 195 nm (nettó), nappali + 4 hálós luxus lakás, plusz 56 nm terasz 466nm...
698 000 000 HUF
3 579 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79934312)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó II. Ker. Rózsadombon Újépítésű 236 nm 4szobás földszinti lakás 915nm saját kertrésszel:  6 lakásos környezettudatos prém...
700 000 000 HUF
2 966 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79374824)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Külön álló, belső két szintes lakás, a 2150 nm-es telken épülő, VölgyGarden társasház területén. Falszomszédok nélkül, 419 nm. ...
497 700 000 HUF
3 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44362773)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
LAKÁSOK Az újonnan épülő 2 épületben összesen 5 különleges lakás, ezekből már csak 4 érhető el. A2 lakás: alapterület: 97 m² ...
274 500 000 HUF
3 307 228 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (82852243)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
355 500 000 HUF
3 703 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33732936)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Pasaréten 185nm 4+1 sz Luxus lakás. Az egykori Széchenyi kastély vadászházából került kialakításra. a lakás bensőséges ...
449 000 000 HUF
2 494 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73864369)
65 napja a megveszLAK-on