Eladó tégla lakás Budapest II. kerületben (1162 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest II. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 162 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (47437258)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 31 nm-es, lakható állapotú lakás a 2. kerület csendes, zöldövezeti részén Nyúl utca Budapest egyik legkedveltebb kerület...
63 000 000 HUF
2 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53334571)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csodálatos budai panorámával rendelkező világos, 2 szobás lakás eladó az europa residence apartmanházban. A lakás 48 m2-es 7....
64 990 000 HUF
1 353 958 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77337349)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapesten a II. kerületben eladó 60 nm-es, 2 szobás, igény szerint, felújítandó lakás, 4 emeletes társasház 1 emeletén! a Szem...
106 900 000 HUF
1 781 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (85737744)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló helyen, Pasarét szívében a Torockó tér szomszédságában, csendes mellékutcában eladó ez a napfényes, 2. emeleti, erkélyes...
144 900 000 HUF
1 725 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (33446244)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Dunára néző panorámával rendelkező, különleges lakás eladó Rózsadombon! Az 1935-ben épült villaépület 2. emeletén, a legfelső...
184 900 000 HUF
2 401 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (74255275)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Két külön bejárat, két külön erkély akár két lakás is kialakítható. Befektetésnek, rendelőnek vagy irodának is ideális lehetős...
180 000 000 HUF
1 914 893 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (59944665)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Igazi ritkaság törökvész kedvelt RÉSZÉN! REPREZENTATÍV környezetben igényes, panorámás, teraszos lakás garázzsal és TÁROLÓVAL...
275 000 000 HUF
2 835 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (95537891)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Elegáns panorámás sorházi otthon Törökvész egyik legjobb részén A II. kerület zöldövezeti, rendkívül keresett részén, Törökvés...
259 000 000 HUF
1 407 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (28531526)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Pesthidegkúton, Széphalmon - Természetvédelmi területtől 5 perc sétára - 156 nm-es - napfényes - nappali +3 hálószobás igény...
193 000 000 HUF
1 237 179 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (97452243)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb és legjobban frekventált részén, Újlakon, a Daubner Cukrászda közvetlen közelében ...
65 000 000 HUF
1 585 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79424759)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ez az ingatlan azoknak szól akik nem csupán lakást hanem egy ötcsillagos hotel mindennapi kényelmét keresik saját otthonukban a...
113 900 000 HUF
2 920 512 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36547853)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy igényesen kialakított, meghitt hangulatú, 3 szobás lakás a II. kerületben, a Szász Károly utcábanA Szász Károly utca ...
104 000 000 HUF
1 762 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51764944)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó polgári stílusú, bútorozott lakás a Duna-part közelében II. kerület, Budapest! ! ! A II. kerület egyik legkedveltebb ré...
85 800 000 HUF
2 145 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77448779)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
II. Törökvészen csendes elhelyezkedésű, újszerű állapotú, 126 nm-es, 4 szobás, emeleti lakás, több erkélyes kialakítással, önál...
249 900 000 HUF
1 983 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (98693734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rózsadomb tetején a Rózsakert mellett kínálom megvételre ezt a kiváló elhelyezkedésű, praktikus elrendezésű, remek otthont. G...
160 000 000 HUF
2 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77141228)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív otthon, tágas erkéllyel és panorámás kilátással a Dunára! Eladásra kínálunk egy 91 m²-es, prémium színvonalon felújí...
289 000 000 HUF
3 175 824 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (78439333)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
II. kerület Kurucles városrészben kínálunk megvételre egy jelenleg egészségügyi központként üzemelő, irodaként nyilvántartott i...
185 000 000 HUF
1 456 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (54958348)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, nagy teraszos lakás, teremgarázzsal és tárolóval, 10 perce a belvárostól, mégis zöld övezetben, szemlőhegy leg...
187 000 000 HUF
2 921 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (26759244)
5 hónapja a megveszLAK-on