Eladó tégla lakás Budapest III. kerületben (1128 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest III. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 128 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (51848939)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3. kerület villapark projekt az OTP ingatlanpont kínálatában, 5 lakásos épület, nappali+2 hálós lakások FOGLALHATÓK! A projekt...
154 289 447 HUF
1 978 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (93527334)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csillaghegy csendes, zöldövezeti részén kínálunk megvételre egy igazán hangulatos, első emeleti lakást egy mindössze háromlakás...
109 000 000 HUF
1 651 515 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (96977377)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újszerű 1 szobás lakás eladó 3. kerület kedvelt részén2004-ben épült társasház harmadik emeletén eladó ez a bruttó 38 négyzetmé...
72 990 000 HUF
1 920 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (58939456)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egyedülállóknak, pároknak! Ürömhegyen új építésű társasházi nappali+1, ill. Nappali+2 szobás lakások eladók. Két külön álló h...
136 900 000 HUF
1 875 342 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (23714993)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunai panorámás gyöngyszem AQUINCUMBAN! ! ! Eladásra kínálunk a III. kerületben, Aquincum szívében egy csendes, igényes, 78 m...
195 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (67536551)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Óbudán egy 75 nm-es, 3 szobás tégla lakás erkélyekkel. Eladó egy 75 nm-es, jó elosztású, 3 szobás, 1. emeleti tégla lak...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73697716)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán 5 emeletes tégla építésű társasházban eladó 51 nm-es kifejezetten jó állapotú földszinti lakás. Csendes belső udvarra néző ablakok. Jó közlekedés, belváros könnyen elérhető. Közvetítőket nem veszünk igénybe.
69 900 000 HUF
1 370 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38283349)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas belső terek, kifinomult részletek a Waterfront Cityben. Üdv itthon! ÉLMÉNY és ÉLETSTÍLUS Ez a lakás nem egyszerűen egy ...
299 900 000 HUF
1 817 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (24946569)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Óbudán egy 68, 5 m²-es, másfél szobás lakás, amely egy 3 emeletes társasház 2. emeletén helyezkedik el. Az ingatlan kel...
89 900 000 HUF
1 302 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (42474579)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Újszerű, 65 nm-es téglalakás terasszal eladó! Eladásra kínálunk Óbudán egy 1. emeleti, 65 nm alapterületű, újszerű állapotú t...
129 900 000 HUF
1 998 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (83426857)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó Óbudán egy újépítésű, modern kialakítású, Penthouse lakás, amely egy 4 emeletes, liftes társasház legfelső szintjén helye...
320 000 000 HUF
2 176 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33551466)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tisztelt Érdeklődő! Szeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást III. kerület, Testvérhegyen! Éljen a term...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32543734)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó panorámás lakások, saját kerttel, Budapest III. kerületének kiemelt részén, Ürömhegyen *** Megvételre kínálok egy 8 ...
136 900 000 HUF
1 901 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73984374)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Budapest III. kerületének szívében, Óbudán, ahol egy nettó 62 nm + 5 nm erkélyes, 2. e...
80 939 250 HUF
1 245 219 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47377721)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív, vízparti kislakás eladó a Római-part legszebb részén. Közvetlen vízparti, saját védművel rendelkező társaházban, kéts...
94 900 000 HUF
1 725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43413881)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal birtokbavehető, tehermentes, teljeskörűen felújított 26nm-es (bruttó 29nm-es a beépített erkéllyel együtt) - nyugati fe...
55 700 000 HUF
1 920 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33747648)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, 3. kerület, Flórián tér közelében eladó tégla lakás Főbb paraméterek: - felújítandó állapot - 58 m2 - 2 szoba - 2. em...
71 990 000 HUF
1 241 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (86442453)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
*** Eladó kertkapcsolatos, panorámás ikerházak ürömhegyen *** Megvételre kínálunk 4 db, új építésű, belső két szintes, nappali...
279 900 000 HUF
2 153 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (49574753)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belső-Óbudán kínálunk megvételre egy 56 m²-es, nappali + 1 hálószobás, új építésű lakást, egy kisebb, rendezett társasházban. ...
119 990 000 HUF
2 142 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (23729457)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csillaghegy Duna felőli oldalán eladó egy 71 négyzetméteres lakás 60 négyzetméteres kertkapcsolattal. Az ingatlan egy három l...
84 900 000 HUF
1 195 774 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest III. kerületben?