Eladó tégla lakás Budapest III. kerületben (1128 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest III. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 128 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (43988474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos 2 szobás lakás eladó a III. kerületi metrodom young LAKÓPARKBAN GYÖNYÖRŰ lakás+ saját kert+ saját felszíni beál...
95 000 000 HUF
1 792 452 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (59459811)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Panorámás, önálló kertkapcsolatos, 5 szobás duplex lakás Testvérhegyen – dupla garázzsal! Megvételre kínálunk Testvérhegy egy...
344 900 000 HUF
2 052 976 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (27257456)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Penthouse álomlakás eladó- Forest Hill lakópark- bútorozott, azonnal költözhető. A 72 négyzetméter alapterülettel rendelkező ...
224 000 000 HUF
1 408 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (55356622)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
124 M²-es, belső kétszintes 2017-ben épült lakás eladó háromlakásos épületben, amerikai konyhás nappalival és 3 hálószobával, 2...
225 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (45359727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
A Diamond Lakópark a Jeles utcában, Budapest egyik legjobb lakóövezetében épül és 4 prémium minőségű 130 m²-es lakásból áll (4 ...
279 900 000 HUF
1 917 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (21252314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
A lakások Budapest III. kerületének kiemelt részén, Ürömhegyen, a Tarhos utcában épülnek, exkluzív és prémium minőségben. a pro...
267 900 000 HUF
1 822 448 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34285337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Az ingatlan Budapest III. kerületének kiemelt részén, Ürömhegyen, a Tarhos utcában épül, exkluzív és prémium minőségben. a laká...
269 900 000 HUF
1 811 409 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (53125734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Táborhegyen, fantasztikus zöld környezetben eladó kertkapcsolatos, hőszivattyús hmv rendszerrel ellátott, 3 + 1 félszobás(92nm)...
199 000 000 HUF
1 566 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44979544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
*** Eladó kertkapcsolatos, panorámás ikerházak ürömhegyen *** Megvételre kínálunk 4 db, új építésű, belső két szintes, nappali...
279 900 000 HUF
2 153 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35158244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Eladó panorámás LAKÁSOK, Budapest III. kerületének kiemelt részén, Ürömhegyen *** Megvételre kínálok egy 8 lakásos társash...
136 900 000 HUF
1 901 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (62343374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, Ahol Mindenki Jól Érzi Magát! Óbuda Lakókert Keres egy modern, mégis nyugodt otthont Óbudán, ahol a kényelem találkozik...
113 900 000 HUF
1 539 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (53763768)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
III. kerületben luxus hatlakásos társasházban 75, 5nm-es lakás 70nm terasszal keresi első lakóját! - Alakítható szobák ( jelenl...
194 900 000 HUF
2 598 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (23223526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertkapcsolatos, teraszos lakás Rómaifürdő egyik legjobb utcájában privát kerttel és teremgarázzsal! Eladásra kínálok egy kül...
248 400 000 HUF
2 700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (76234439)
6 hónapnál régebbi hirdetés