Eladó tégla lakás Budapest III. kerületben (1128 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest III. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 128 db
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (92745756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel Budapest III. kerületének legújabb, modern életstílust sugárzó otthonát vagy üzleti helyszínét a lenyűgöző Waterfro...
109 000 000 HUF
2 180 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (92843566)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újépítésű, kertkapcsolatos lakás! Saját kocsibeálló! Hőszivattyú! Nettó 52 m²-es lakás eladó egy újonnan épülő 6 lakásos társas...
117 000 000 HUF
1 800 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (14693727)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Waterfront lakóparkban, III. kerület. , Akadálymentesített házban, eladó újépítésű, 3 szobás lakás saját terasszal és kertréssz...
137 900 000 HUF
1 838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (45675777)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
137 900 000 HUF
1 838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (99427493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Exkluzív lehetőség az Ürömi-hegyek lábánál: egy tágas, duplakomfortos luxuslakás eladó modern társasházban, nagy üvegfelületekk...
159 900 000 HUF
1 018 471 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (33655396)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
159 900 000 HUF
1 018 471 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (25231885)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Waterfront lakóparkban, III. kerület. , Akadálymentesített házban, eladó új-építésű, 3 szobás lakás saját terasszal és kertréss...
137 900 000 HUF
1 838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (34716398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, ahol a kényelem találkozik a biztonsággal, eladó lakás a Sun Palaceban! Budapest III. kerületének egyik legkedveltebb...
91 500 000 HUF
1 694 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77137933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Otthon, Ahol Mindenki Jól Érzi Magát! Óbuda Lakókert Keres egy modern, mégis nyugodt otthont Óbudán, ahol a kényelem találkozik...
113 900 000 HUF
1 539 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77749897)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
137 900 000 HUF
1 838 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (63426639)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Táborhegyen csendes zöldövezetben, 4 lakásos társasházban eladó 60 m²-es 2+fél szobás lakás Főbb jellemzők: - Amerikai konyhá...
79 000 000 HUF
1 316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77945739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Dunai panorámás gyöngyszem AQUINCUMBAN Eladásra kínálunk a III. kerületben, Aquincum szívében egy csendes, igényes, 78 m2-es 2 ...
195 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32273937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon fiatalos lendülettel ahol a lakberendező is tapsolna 2004-ben épült, rendezett lakóparkban kínáljuk eladásra ezt...
123 000 000 HUF
1 576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (77336436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern, újszerű lakás Óbudán, a TestvérhegyenHa olyan otthont keres, ami egyszerre modern, csendes és energiatakarékos, akkor m...
114 999 000 HUF
2 446 787 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (12873873)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Teljes körűen felújított, 2+1 szobás otthon eladó Óbuda szívében? Akár 3%-os hitellel Budapest egyik legélhetőbb városrészében...
91 700 000 HUF
1 348 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (47978946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
113 000 000 HUF
2 092 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (93479744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
119 900 000 HUF
1 620 270 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (25737935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
*** Új építésű, napfényes, panorámás lakások Ürömhegyen *** Megvételre kínálunk a III. kerület ZÖLDÖVEZETében, hegyoldalban, t...
220 000 000 HUF
1 089 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (38443863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó prémium lakás lenyűgöző kilátással a Waterfront City-ben, bútorozott, azonnal költözhető! Eladásra kínálok egy szinte ú...
99 000 000 HUF
2 106 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (45594237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Közel Budapest nyüzsgő központjához, mégis távol a város zajától! A 3. kerületi Forest Hill lakóparkban eladó egy 77 nm-es, 2 ...
149 990 000 HUF
1 947 922 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest III. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal