Eladó tégla lakás Budapest IV. kerület (Újpest) (524 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest IV. kerület (Újpest)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 524 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14246733)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
1. Típus – 43 m²-es, 1+1 szobás lakás erkéllyel Még két lakás elérhető ebből a típusból! Figyelem! a képeken a helyiségek virtu...
68 900 000 HUF
1 602 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (65249143)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Napfényes, Tágas Téglalakás Újpest Központ Közelében – Két Terasszal! Csendes Kertvárosi Környezet, Kiváló Infrastruktúra, Reme...
79 900 000 HUF
1 037 662 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (44433476)
4 órája a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ideális Otthon Többgyermekes Családoknak – Saját Kerttel, Gépkocsibeállóval! Ha olyan biztonságos, tágas és napfényes otthont...
118 000 000 HUF
1 282 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (32493968)
7 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 54 m²-es, jó állapotú téglaépítésű lakást Budapest kertvárosi részén, a IV. Vasvári Pál utcában. Az ing...
66 000 000 HUF
1 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77194373)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezd fel új otthonodat Budapest egyik legdinamikusabb kerületében, Újpesten! Ez a két szobás lakás tökéletes választás fiat...
59 500 000 HUF
1 239 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (65339295)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Budapest 4. kerületében, a piactól 200m-re egy 80nm-es, belső kétszintes, tetőtér beépítésű, dupla komfortos, 3. emeleti ...
99 900 000 HUF
1 248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (74977355)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Városkapuhoz és az Újpest központhoz közel eladó egy felújított, galériázott 29 m2-es garzonlakás. a lakás déli tájo...
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (74997116)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (97774733)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (67583637)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpesten a Városkapuhoz és az Újpest központhoz közel eladó egy felújított, galériázott 29 m2-es garzonlakás. A lakás déli táj...
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54437326)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 000 000 HUF
1 793 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (35457938)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, egy azonnal költözhető, jó állapotú, 62 nm-es, 3 szobás, világos, két erkélyes téglalakás, garázzsal. A Csalá...
88 000 000 HUF
1 419 354 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (34893324)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpesten, egy újszerű, 40 nm-es, 2 szobás, világos, téglalakás. A Családi Ingatlan kínálatában lévő újpesti lakás, frek...
67 900 000 HUF
1 697 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (68746379)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest és Dunakeszi határában, Székesdűlőn, az Ezred utcában két szintes tégla építésű társasház magasföldszintjén 60 nm-es, ...
85 000 000 HUF
1 416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (81947756)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
IV. kerület józsef attila utcában, eladó egy nagyon csendes, remek elosztású, jó állapotú nappali+3 hálós, nagy teraszos lakás,...
118 900 000 HUF
1 524 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (37378452)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***10 Perc séta a DUNÁHOZ*** Eladó Újpesten, a központhoz közel, a Liszt Ferenc utcánál, egy 37 m2-es sok lehetőséget kínáló la...
52 700 000 HUF
1 424 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (69762463)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kivételes lehetőség Újpest kertvárosi részén! Eladó egy kétszintes, kertkapcsolatos, nagy terasszal és saját tárolóval rendelke...
84 500 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (29995472)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Újpesten a legjobb kertvárosi részen eladó egy zárószinten lévő, kényelmes, két fekvéses, 4 szobás, jó állapotú tégla lakás kb....
84 900 000 HUF
786 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (62938359)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Képzeld el, hogy egy olyan otthonra bukkansz, ami nemcsak a kényelmet, hanem a városi életstílust is megtestesíti! Ez a 49 nm-...
67 000 000 HUF
1 367 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54742643)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újpest egyik nyugodt, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy teljeskörűen felújított, 25 nm-es, praktikus elrendezés...
38 900 000 HUF
1 556 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IV. kerületben?
← Előző oldal1 / 27 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal