Eladó tégla lakás Újpest (356 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 356 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (89827434)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladóvá vált egy 5 szobás, kétszintes, fényes, modern Újpesti ingatlan, amely tökéletes választás családosok számára vagy akár ...
199 000 000 HUF
1 519 083 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (13345982)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladóvá egy Újpest kertvárosi részén egy lakás, padlófűtéssel, amely 88nm. A környék csendes, kiváló tömegközlekedési lehetős...
76 900 000 HUF
873 863 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (92453485)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy jó állapotú, kertkapcsolatos téglalakás Budapest IV. kerületében, egy mindössze 5 lakásos, földszintes társasházban. ...
79 200 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (15427777)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladóvá egy Újpest kertvárosi részén egy lakás, padlófűtéssel amely 90nm. A környék csendes, kiváló tömegközlekedési lehetősé...
76 900 000 HUF
854 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (64572949)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 4. kerületi, 80 m²-es, 2 szobás részben felújítandó házrész kiváló közlekedéssel! Budapest 4. kerületében, csendes, mégis...
86 000 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (26545733)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén, a Görgey Artúr útnál egy 63 nm-es, 1+2 félszobás téglalakás. Az ingatlan egy 2005-ben épült két...
79 990 000 HUF
1 269 682 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (31159975)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nappali + 3 hálós lakás nagy terasszal eladó a IV. kerületben, a József Attila utcában ENGLISH description BELOW! ! ! Budapes...
114 900 000 HUF
1 473 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (28739279)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
IV. kerület józsef attila utcában, eladó egy nagyon csendes, remek elosztású, jó állapotú nappali+3 hálós, nagy teraszos lakás,...
114 900 000 HUF
1 473 076 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (65435596)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tágas, 3+1 szobás lakás eladó Újpesten, a Víztorony közelében! Budapest IV. kerületének közkedvelt részén, Újpest városrészben...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (48834445)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Újpest Központ - Újpest Városkapu közt, csendes mellék utcában elhelyezkedő, második emeleti, egy szobás, nyugati fekvésű...
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (29235784)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Újpesti Bródy Imre Gimnázium közelében, karbantartott, 1 emeletes társasházban kínálunk eladásra egy jó állapotú, 28 nm-es, ...
39 200 000 HUF
1 451 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (33454223)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
52 500 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (26633489)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Különleges exclusive ajánlat! Eladó Budapesten, Újpest-Városkapu szívében egy napfényes, elegáns, erkélyes, kétszintes lakás!...
170 000 000 HUF
1 278 195 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (31746388)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Befektetők, kivitelezők álma újpest szívében! Két lakássá osztható, 83 nm-es nagypolgári lakás a Metrótól pár lépésre! Eladó a...
79 500 000 HUF
957 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (54348332)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén egy 88nm-es, jó állapotú, 4 éves teljeskörűen felújított, erkélyes, magasföldszinti, 2+3 félszob...
110 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (25498794)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest szívében, egy ritka lehetőség azoknak, akik tágas, két szobás azaz 54nm-es, beépített terasszal ellátott, gépkocsi...
79 200 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (14931995)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
86 000 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (25639397)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Belső két szintes szép lakás teremgarázzsal Újpest központi részén! Eladásra kínálok egy bruttó 63 m2 / nettó 49 m2 -es belső k...
73 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (69262949)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest szívében, egy ritka lehetőség azoknak, akik tágas, két szobás azaz 72nm-es, beépített terasszal ellátott, gépkocsi...
79 200 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (62544236)
71 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Újpest szívében, egy ritka lehetőség azoknak, akik tágas, két szobás azaz 54 nm-es, beépített terasszal ellátott, gépkocs...
79 200 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IV. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal