Eladó tégla lakás Budapest IX. kerületben (984 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest IX. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 984 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33277358)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Keresi azt a ritka pillanatot az ingatlanpiacon, amikor egy prémium méretű, stílusosan felújított ingatlant még vonzó négyzetmé...
186 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (25353424)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! a Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra néző...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53492964)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű felújí...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54693697)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. Ker. Szívében, modern, friss LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca és Bokréta utca sarkán e...
79 000 000 HUF
1 837 209 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43449634)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47282279)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban! Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, első ...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73293649)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Scroll down for English -Trendi, felújított lakás Ferencváros szívében, nyugodt utca, pezsgő városi életEladásra kínálok egy ig...
99 950 000 HUF
1 665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64359657)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó: Budapest 9. kerületében, a Hőgyes Endre utcában egy: 3 szobás, tágas, világos, nagy belmagasságú, élménylakás. Remek lo...
111 900 000 HUF
1 398 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74594446)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
111 900 000 HUF
1 398 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43874238)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A bútorozott képek ai-al GENERÁLTAK! Eladó modern, erkélyes lakás a City Pearl lakóparkban IX. kerület, Vágóhíd utca Budapes...
86 900 000 HUF
1 738 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93375913)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes lokáció, felújított 3 szobás polgári téglalakás Budapest IX. kerületének központi részén a Kinizsi utcában eladó egy ...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46483577)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Osp*** Budapest, IX. kerület, a méltán közkedvelt sétáló Ráday utcában kínálunk eladásra egy 46 nm-es, 2 szobás, nagy belmag...
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39817345)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, Külső-Ferencváros kedvelt részén kínálunk megvételre egy 47 m2-es, erkélyes, frissen felújított lakás...
69 500 000 HUF
1 418 367 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39838797)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panorámás, penthouse jellegű design lakás hatalmas terasszal a IX. kerületbenBudapest IX. kerületének egyik dinamikusan f...
105 000 000 HUF
2 282 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (37454154)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Kizárólag Nálunk! *** Budapest, IX. kerület, a Hőgyes Endre utcában eladó egy 3 szobás, tágas, világos, nagy belmagasságú po...
111 900 000 HUF
1 398 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (98815427)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó lakás a IX. kerületben, a Corvin közelében ENGLISH description BELOW! ! ! Budapest IX. kerületében, a Hőgyes Endre utcá...
111 900 000 HUF
1 398 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49558669)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Ix.  Lónyay utcában 34 nm-es lakás eladó. Az ingatlan igényesen és praktikusan felújított. A ház karbantartott, bejárata ké...
67 000 000 HUF
1 970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74539323)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Trendi, felújított lakás Ferencváros szívében, nyugodt utca, pezsgő városi élet közelében Eladó egy igazi kincs Ferencváros fr...
99 950 000 HUF
1 665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32549639)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelyiségként működő, lakássá alakítható ingatlan a IX. kerületben Ferencváros külső részén található ez a 63 nm-es (valós...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (65326994)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületének frekventált részén, a Ferenc körúton kínálunk megvételre egy 84 négyzetméteres, felújítást igénylő lak...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IX. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal