Eladó tégla lakás Budapest IX. kerületben (984 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest IX. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 984 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34344933)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Elkészült! ! ! IX. Ker. Szívében, modern, friss prémium LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca é...
99 900 000 HUF
1 783 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (91446329)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
177 000 000 HUF
1 787 878 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32395835)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyerkélyes, felújított lakás a IX. kerületben – Vágóhíd utca Budapest IX. kerületének dinamikusan fejlődő részén eladó egy 5...
94 900 000 HUF
1 437 878 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22749489)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületének egyik keresett részén, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Ludovika Campus közvetlen közelében, valam...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (85925638)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a IX. kerületben, rendezett és közkedvelt környéken egy 60 nm-es, 2 szobás, 2. emeleti lakás! A társasház 2010-ben telje...
119 900 000 HUF
2 032 203 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44443692)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Keresi azt a ritka pillanatot az ingatlanpiacon, amikor egy prémium méretű, stílusosan felújított ingatlant még vonzó négyzetmé...
186 000 000 HUF
1 240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (52319433)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Osp*** Budapest, IX. kerület, a méltán közkedvelt sétáló Ráday utcában kínálunk eladásra egy 46 nm-es, 2 szobás, nagy belmag...
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54883444)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54373124)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igényesen felújított, teljesen berendezett lakás eladó az Ernő utcában! Eladásra kínálunk egy frissen és teljes körűen felújí...
48 000 000 HUF
1 714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49643347)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó üzlethelyiség, amely lakhatásra is átalakítható a IX. kerületben! Budapest IX. kerületében, Ferencváros külső részén kí...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93765253)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (64766697)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, 55 m²-es lakás a IX. kerületben  József Attila lakótelepen  Budapest IX. kerületének kedvelt részén, a Desi Hu...
83 000 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34999414)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A József Attila lakótelepen, frissen szigetelt téglaépítésű társasházból, egy 1. 5 Szobás, 36 nm-es, körbejárható lakás, beépít...
56 900 000 HUF
1 625 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32394696)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
69 900 000 HUF
1 519 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77756199)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, galériázható lakás a belváros közelében, Otthon Start Programra alkalmas! Budapesten kínálunk megvételre egy 69 nm-es,...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34826378)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (51597522)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületének közkedvelt rehabilitációs részén, 2022-ben épült, modern társasházban kínálunk megvételre egy első eme...
99 900 000 HUF
1 387 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (59595374)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Felújított nagypolgári lakás IX. kerület, Lónyay utcában - a Ráday u. Szomszédságában - eladó egy 101 nm-es, amerikai konyhás+ ...
199 900 000 HUF
1 979 207 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (56492674)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 609 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (78331434)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó lakás a IX. kerületben, a Nagyvárad tér közelében! Budapest IX. kerületében, a Nagyvárad tér közelében kíná...
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest IX. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal