Eladó tégla lakás Budapest IX. kerületben (984 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest IX. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 984 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32642144)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 68 nm-es, exkluzív minőségben, teljes körűen felújított lakás Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén. Az...
137 900 000 HUF
2 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38733937)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség középkorúak számára, akik belvárosi lakást keresnek Budapest szívében! Ez a 31 nm-es, használt ingatlan a Bel...
47 000 000 HUF
1 516 129 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (89548438)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest IX. kerület, bakáts tér közelében Besorolása: Raktár 44 nm 1+2 helyiség | Teljes körűen felújítva Új ablakai az épüle...
43 900 000 HUF
997 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (78792152)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív városi rezidencia a Duna-parton, 77 nm saját kerttel és terasszal! Eladásra kínáljuk a DunaPest Rezidenciák egyik le...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (72353634)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, stílusos otthon a IX. kerület szívében Angyal utcában! Budapest 9. kerületében, az Angyal utcában, kiváló elhelyezke...
89 900 000 HUF
1 231 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73144251)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás a Ludovica térrel szemben! Kivételes lehetőség a IX. kerület egyik legkedveltebb részén! a Ludovica Campus és a p...
86 000 000 HUF
1 178 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (47747497)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
137 900 000 HUF
2 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (81924779)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Amennyiben Ön a IX. kerületben keres lakást, engedje meg, hogy figyelmébe ajánljam ezt a több lehetőséget kínáló ingatlant. A...
99 000 000 HUF
853 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94844378)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív városi rezidencia a Duna-parton, 77 nm saját kerttel és terasszal! Eladásra kínáljuk a DunaPest Rezidenciák egyik legk...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (42677474)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető | teljesen bútorozott | zöld kertre NÉZ Budapest IX. kerületében, a Metrodom Green lakóparkban eladó egy ki...
179 970 000 HUF
1 817 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43833549)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető | legfelső emelet | zöld kertre NÉZ Budapest IX. kerületében, a Metrodom Green lakóparkban eladó egy kiváló...
159 810 000 HUF
1 775 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77344692)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
137 900 000 HUF
2 027 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (37473494)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A Budapest IX. kerületében, a Mihálkovics utca csendes, mégis jól megközelíthető részén kínálunk egy 39 m²-es, újszerű állapotú...
54 900 000 HUF
1 407 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (58684247)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított lakás a mester UTCÁBAN! Eladó 70nm-es, 3 szobás, 2 fürdőszobás lakás a Mester utcában. Az ingatlan teljeskörű fe...
89 000 000 HUF
1 271 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22542329)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, stílusos otthon a IX. kerület szívében Angyal utcában! Budapest 9. kerületében, az Angyal utcában, kiváló elhelyezkedé...
89 900 000 HUF
1 231 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (31896752)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 231 506 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49983534)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Azonnal költözhető, világos, 3. emeleti polgári lakás a IX. kerületben, a Ferenc tér közelében*** Eladásra kínálok Budapest...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53598849)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (41632755)