Eladó tégla lakás Budapest IX. kerületben (983 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest IX. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 983 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (73371464)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó új prémium, modern stílusú stúdió lakások a belváros szívében a Ráday utcában! Budapest egyik legkeresettebb részén kínál...
46 500 000 HUF
1 409 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34442455)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületében, a közkedvelt Ráday utcában, a Kálvin tér közelében eladó egy 55 nm-es, két szobás, részben felújított...
90 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83518936)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 9. kerületi tégla lakás a Vaskapu utcában! a Vaskapu utcában kínálunk megvételre egy negyedik emeleti, belső udvarra néző...
71 000 000 HUF
1 613 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (14749485)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frissen felújított, 52 négyzetméteres, 5. emeleti erkélyes, napfényes, légkondicionált lakás Budapest 9. kerületében,...
95 000 000 HUF
1 826 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77624353)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
IX. Ker. Szívében, modern, friss prémium LAKÁS! Budapesten, a IX. kerület Rehabilitációs részén, a Mester utca és Bokréta utca ...
99 900 000 HUF
1 783 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55341893)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Budapest belvárosában, a Kálvin tér közvetlen közelében, egy rendezett, nagy polgári liftes társasház 3. emeletén találha...
115 900 000 HUF
1 704 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (96367738)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, belsőépítész által tervezett lakás Belső-Ferencváros szívébenAz Iparművészeti Múzeum és a Ráday utca közvetle...
115 000 000 HUF
1 691 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (24814969)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Egy igazán trendi helyen szeretne lakni? Egyetemek, kedves kis kávézók, éttermek és sok-sok zöld felület, ami jellemzi a IX. ke...
68 900 000 HUF
1 013 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (74245732)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
95 000 000 HUF
1 826 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46774353)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A 9. kerület megújult, rehabilitációs részén – a Corvin Pláza közvetlen közelében – eladó egy 130 nm-es, nagypolgári lakás egy ...
149 000 000 HUF
1 146 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34497135)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a lX. kerületben a máv lakótelepen egy 69 nm-es, tehermentes, , AZONNAL költözhető! ! ! 2 Szobás, második emeleti (( lift...
70 000 000 HUF
1 014 492 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (53854732)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, nagy teraszos, amerikai konyhás lakás eladó a Haller park mellett, kiváló befektetési lehetőségként. a 2000-es években...
97 500 000 HUF
1 839 622 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43543632)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a következő 57 nm-es, galériázott, felújított lakást! Eladó ez a IX. kerületi ékszerdoboz, szinte a Duna parto...
76 900 000 HUF
1 349 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35439521)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagypolgári lakás gyönyörű HÁZBAN! Eladó 89nm-es, 3 szobás, 1. emeleti, erkélyes lakás a IX. kerületben, az Üllői úton. Az inga...
95 500 000 HUF
1 073 033 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (35743298)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség a IX. kerület szívében 75 m²-es, átalakítható lakás rendezett házban! Eladásra kínálunk egy 75 m²-es, els...
99 900 000 HUF
1 332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34384737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében! Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálunk eladá...
73 900 000 HUF
2 737 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (26741946)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nappali+1 szobás, erkélyes, modern lakás a város szívében! Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálu...
120 000 000 HUF
2 448 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (63737355)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás, modern garzonlakás a város szívében! - Ráday 42 Budapest IX. kerületében, a Ráday utca 42. Szám alatt kínálunk...
81 000 000 HUF
2 189 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (99342323)
6 hónapja a megveszLAK-on