Eladó tégla lakás Budapest X. kerületben (410 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 410 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (62476699)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, galériás 2 szobás lakás eladó a 10. kerület csendes kertvárosi részén! Eladásra kínálok egy 35 m²-es, telj...
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (81473853)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Felújított lakás bomba áron! Nézze meg még MA! X kerület központi, mégis csendes részén kínálok megvételre egy 74 nm-es telje...
79 000 000 HUF
1 067 567 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32939774)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó kétszintes, kertkapcsolatos lakás – kiváló lehetőség a x. kerületben! Eladásra kínálunk egy tulajdoni lapon 34 m²-es, a...
52 900 000 HUF
1 555 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (93643944)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest x. kerületében, Kőbánya-Ligettelek városrészben egy 2024-ben felújitott, kiváló műszaki állapotú, 73 nm-es, háro...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73455414)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított, sokoldalúan hasznosítható ingatlan eladó Budapest x. kerületében, Óhegyen! Megvételre kínálok Budapest x. kerületén...
54 000 000 HUF
1 018 867 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (22683535)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest x. kerületében, Kőbánya-Ligettelek városrészben egy 2024-ben felújított, kiváló műszaki állapotú, 73 nm-es, háro...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (74398344)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kertkapcsolatos nyugalom és bővíthető terek Kőbánya-Ligetteleken! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest x. kerül...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54827123)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78444682)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (49593455)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Kitűnő ajánlat! *** *** Tágas polgári lakás sok lehetőséggel Óhegy szívében *** A Martinovics térnél kínálunk megvételre e...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (44344277)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon start programnak megfelelő az ingatlan! Egy emeletes társasház földszinti ingatlana kivételes belépő az ingatlanpiacra...
33 000 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (74957633)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó állapotú garzon, kiváló közlekedéssel az óhegy parktól 3 perc SÉTÁRA! ! ! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! A...
41 900 000 HUF
1 551 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (65393495)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 120 nm-es, 3 szobás lakás Kőbánya Óhegyen rengeteg lehetőséggel! Budapest x. kerületének kedvelt részén, Óhegyen, a Város...
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (74947328)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest X. kerületének Óhegy városrészen, teljes körűen felújított, belső kétszintes három szobás lakás eladó! 68 Nm nagyságú,...
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (87853943)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
54 999 000 HUF
1 279 046 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78444765)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94233382)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42247439)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó 1 szobás + hallos lakás - kiváló Alap befektetésnek vagy saját CÉLRA! Az ingatlan egy csendes társasház magasföld...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (46139451)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
48 000 000 HUF
1 371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (34254129)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
88 700 000 HUF
739 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest X. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal