Eladó tégla lakás Budapest XI. kerületben (1279 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest XI. kerületben

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 1 279 db
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33253344)
20 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerületben Őrmezőn, Új Építésű Társasházban Eladó Egy Második Emeleti, 54nm-Es (+14nm erkély), Lakás Napelemrendszerrel. ...
118 950 000 HUF
2 202 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (43464359)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
XI. kerületben Őrmezőn, Új Építésű Társasházban Eladó Egy 80nm-Es (+39nm terasz+50nm kert), Lakás Napelemrendszerrel. A napel...
178 400 000 HUF
2 230 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23932657)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panorámás, kertkapcsolatos otthon Hosszúréten – hatalmas terasszal, garázzsal és tárolóval XI. kerület, Hosszúrét csende...
144 900 000 HUF
1 857 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95518651)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kezdje El Új Életét Egy Ilyen Lakásban, Ahol Minden Kézre Esik! Ajánlom Fiataloknak, Befektetőknek Biztonságos Budai Környeze...
45 000 000 HUF
2 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (29553722)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó polgári lakás a Kosztolányi Dezső téren – kiváló alap, rengeteg lehetőséggel! Eladásra kínálunk a XI. kerület egyik leg...
96 000 000 HUF
1 185 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97926293)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Lokáció lokáció LOKÁCIÓ! Eladó 1. emeleti, 51 m2-es tégla lakás a Citadella úton, erkéllyel, tárolóval tökéletes lokáció! Főbb ...
127 000 000 HUF
2 490 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (72319635)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó(sorba került) a XI. kerület rózsadombjának is számító, közkedvelt és népszerű madárhegyen, egy szép és IGÉNYES(en is kivi...
259 000 000 HUF
2 354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31424244)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Rendkívüli lehetőség a város egyik legkeresettebb környékén - a XI. kerület és Budaörs határán: újépítésű luxuslakás 90 nm-es s...
375 420 000 HUF
2 007 593 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (75856749)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A 11. kerület legjobb részén, csendes, fákkal ölelt utcán, közös kerttel, csodás hangulattal lakás eladó. Eladásra kínálunk eg...
115 000 000 HUF
1 885 245 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95579574)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XI. kerület Spanyolrét részén, a 2020-ban átadott Sasad Resort Sun társasházában eladásra kínálunk egy 3. emeleti, 68 ...
134 900 000 HUF
1 822 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (46292442)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kész lakások Péterhegyen, az OTP Ingatlanpont projektértékesítő szakértőitől. OTP hitelekhez kamatkedvezményt adunk a nálunk v...
105 000 000 HUF
1 418 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (97334575)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
101 148 000 HUF
1 532 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (74844715)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XI. kerület egyik legkedveltebb részén, az Újbuda Garden lakóparkból kínálunk eladásra egy Nappali + 1 szobás, 4. emeleti lak...
94 900 000 HUF
2 156 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (87483292)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Allee Bevásárló Központ 8perc! Kedves Érdeklődő! Budapest egyik legkedveltebb városrészében, Albertfalván, a Kondorosi úton t...
59 999 000 HUF
1 935 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53338274)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kosztolányi Dezső térnél a Feneketlen -tó közelében eladó egy 2 szoba+hallos, 83 nm - es, erkélyes, panorámás, Felújítandó laká...
109 500 000 HUF
1 319 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (77134417)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó Kertkapcsolatos Lakás Hosszúréten – Újszerű, Világos Otthon Tágas Terekkel! XI. kerületben eladó Hosszúréten, a csendes...
209 000 000 HUF
1 866 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (84924335)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre Kínálok a Mérnök Utcában, a Madeira Rezidenciában, Egy Új Építésű, 41 m2-Es, 2 Szobás, Amerikai Konyhás, ERKÉLYEs, N...
96 500 000 HUF
2 353 658 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (95791836)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XI. kerületben Őrmezőn, Új Építésű Társasházban Eladó Egy 54nm-Es (+14nm terasz), Lakás Napelemrendszerrel. A napelem rendsze...
119 850 000 HUF
2 219 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (76347244)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsalEladásra kínálunk Újbuda egyik né...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23241423)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Zöld oázis a város szívében, csendes, szeretnivaló otthon a XI. kerületben. Ha nem akarsz választani a nyugalom és a városi éle...
81 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapest XI. kerületben?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
← Előző oldal1 / 64 Következő oldal →
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal