Eladó tégla lakás Budapest XXI. kerület, Csepel (297 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó tégla lakás Budapest XXI. kerület, Csepel

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 297 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (46394277)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csepel központjában, újszerű állapotú, szigetelt, belső kertes lakópark legfelső emeletén kínálok eladásra, egy kivételes adott...
106 900 000 HUF
1 353 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (38997134)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó lakás Csepelen, rendezett, csendes udvarban! Csepelen, nyugodt környezetben eladó egy 44 m²-es, 2 szobás laká...
34 900 000 HUF
793 181 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (35897375)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Egyszobás, világos otthon Csepel központjában *** Eladó házrész Csepel belvárosában, Csepel központi részén, mindössze pár...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (39946892)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
68 M² Loggiás + erkélyes 3 szoba Otthon Start hitelre alkalmas Csepel legjobb lokációja Van az a lakás, ami nem marad sokáig a...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73527993)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rendezett, kulturált társasházban kínálunk megvételre egy 52 m²-es, földszinti, 8 m²-es erkéllyel rendelkező tégla lakást, amel...
54 900 000 HUF
1 016 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (14555453)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 38nm Ára: 32. 900. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
32 900 000 HUF
865 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33834142)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló ajánlat Csepelen? Stílus, biztonság és harmónia egy helyen Eladó egy 80 nm-es, első emeleti lakás Budapest XXI. kerület...
127 990 000 HUF
1 599 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (73572549)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest Csepel Erdősor városrészében egy kiváló elosztású, 52 nm-es földszintes lakás! Ez a kedves otthon mindössze 15...
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45223746)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XXI. kerületben, a Mansfeld Péter utcában eladó garzon lakás Mérete: 20nm Ára: 21. 000. 000. - Ft Teljesen felújított, új víz v...
21 000 000 HUF
1 050 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (37841366)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XXI. kerületében, téglaépítésű társas-házban, eladó egy azonnal beköltözhető, első emeleti 2 szobás, 2 erkélyes LAKÁS!...
60 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (47378524)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyszobás, világos házrész eladó Csepel központjában Budapest XXI. kerületében, Csepel belvárosában, a Szent Imre tér közelébe...
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45638417)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (59644275)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
39 770 000 HUF
1 242 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33463945)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
54 800 000 HUF
1 053 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (35769588)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Egyedi penthouse lakás a XXI. KERÜLETBEN! A XXI. kerület dinamikusan fejlődő részén eladó egy 97 nm-es, belső kétszintes, pré...
184 000 000 HUF
1 896 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33347343)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XXI. kerület központi részén eladó egy 47 m2-es, felújítandó társasházi lakás! Az ingatlannal kapcsolatos tudnivalók: - 2. em...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (71438323)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Emelt szintű szerkezetkész lakások eladók Csepelen! Vásároljon most kedvező feltételekkel a dinamikusan fejlődő városrészben! ...
27 500 000 HUF
916 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (86326242)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
32 000 000 HUF
864 864 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (45833334)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Csepel - Kossuth Lajos u-ban 68 m² Loggiás + erkélyes 3 szobás lakás! Budapest XXI. kerületében, Csepel abszolút közpon...
55 900 000 HUF
822 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (33294833)
85 napja a megveszLAK-on