Eladó tégla lakás Budapest (19840 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 840 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85134416)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Újpest kertvárosi részén, a Görgey Artúr útnál egy 63 nm-es, 1+2 félszobás téglalakás. Az ingatlan egy 2005-ben épült két...
79 990 000 HUF
1 269 682 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (67853955)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elegancia és kényelem a mom Park szomszédságában Felújított, dupla erkélyes lakás a 12. kerületben! Eladásra kínálunk a XII. ke...
137 000 000 HUF
1 650 602 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (41174325)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy tulajdoni lap szerint 27 nm-es, a valóságban nettó 45 nm-es, 2 szobás, beköltözhe...
40 900 000 HUF
908 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44344393)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy különleges kialakítású, belső kétszintes, utcára nyíló, 2 szobás lakás Budapest VII. kerületében, az Izabella utcában...
52 900 000 HUF
1 959 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47677772)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Radnóti Miklós utcában egy 41 m²-es, nappali + hálós lakás, amely jelenleg teljes körű felújítás alatt áll, műszaki sze...
68 900 000 HUF
1 680 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77373754)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás lakás dupla garázzsal+ 2 tárolóval Zuglóban. Budapest XIV. kerületében, Zugló csendes és zöldövezeti részén, A...
129 000 000 HUF
1 535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (84178553)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy frekventált helyen található ingatlan szuper ÁRON! Budapest III. kerületében kínálom eladásra ezt a remek adottságo...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (25757136)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó világos, csendes, 3+1 szobás lakás a Népszínház utcában, kiváló lokáció! Budapest egyik központi részén, a Népszínház u...
93 900 000 HUF
1 079 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73238431)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
***Egy ingatlan, két lakás, több lehetőség - külön vagy egyben is megvásárolható otthonok*** Eladásra kínálok a Rokolya park k...
199 000 000 HUF
1 644 628 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (99474367)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerületben közel Keresztúrhoz, eladó egy jó állapotú, 2. emeleti erkélyes lakás, rendezett lakóparki környezetben a Kozma ut...
63 400 000 HUF
1 348 936 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (62379934)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest x. kerületében, a közkedvelt Taraliget lakóparkban kínálok megvételre egy kiváló állapotú, újszerű társasházi lakást! ...
128 900 000 HUF
1 356 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (14375755)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. III. kerületben luxus hatlakásos társasházban, 76 nm nettó alapterületű lakás eladó. ( Alakítható elrendezés, jelenleg: nap...
219 000 000 HUF
2 305 263 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (35374412)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bp. III. Ker. Világos, felújított gyöngyszem a Flórián térnél befektetésnek vagy első otthonnak tökéletes! Eladó a III. kerül...
80 000 000 HUF
2 222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75416311)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kert a város felett Egyedülálló tetőteraszos ékszerdoboz a II. kerület szívében! Helyszín: Budapest II. kerület Mechwart liget ...
221 000 000 HUF
2 569 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (51344794)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a kivételes lehetőséget: Eladó egy 1. emeleti, 115 nm-es, teljes körűen felújított nagypolgári lakás, amely tág...
155 000 000 HUF
1 371 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (83363362)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított lakás a XI. kerület közkedvelt RÉSZÉN! Budapest XI. kerületének egyik legkeresettebb részén, az Allee Bevásár...
99 000 000 HUF
1 736 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33832446)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Luxus a Pesti Broadway felett, Panorámás duplex penthouse 34 nm-es terasszal az Opera mögött! ENGLISH description BELOW! ! ! ...
180 900 000 HUF
1 706 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34356737)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Csendes oázis a belváros szívében, 87 nm-es felújított lakás a Népszínház utcában! Helyszín: Budapest VIII. kerület, Népszínhá...
93 900 000 HUF
1 079 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (53229442)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Zuglói tágasság és modern technológia, 3, 5 szobás családi otthon az Egressy térnél! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín...
88 900 000 HUF
1 367 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (75632333)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
II. kerület, pasarét 4 szobás családi otthon AUTÓBEÁLLÓVAL A Szilágyi Erzsébet fasoron, a Mammut és a Széll Kálmán tér közvetl...
149 000 000 HUF
1 505 050 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal