Eladó tégla lakás Budapest (19839 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 839 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41739464)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó prémium minőségben felújított, belső kétszintes lakás az Alacskai lakótelepen Budapest XVIII. kerületében, az Alacskai la...
139 900 000 HUF
1 195 726 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (81253434)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető másfél szobás lakás a westend-től pár PERCRE! Körút, 4-6-os villamos, metró közelében, frissen felújított,...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34973765)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított másfél szobás lakás a westend KÖZELÉBEN! Kiváló elhelyezkedésű, hangulatos lakás eladó Újlipót...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (15941355)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó exkluzív panorámás penthouse lakás hatalmas terasszal és saját tetőkerttel Ritka lehetőség: eladóvá vált egy 2020-ban épü...
219 000 000 HUF
1 489 795 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (84364515)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Modern designos, belső kétszintes lakás Budapest VI. kerületébenEladásra kínálunk egy belső kétszintes, saját terasszal rendelk...
134 900 000 HUF
1 420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89933365)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Tágas, elegáns földszinti lakás a 13. kerület szívében - Hegedűs Gyula utcában! Eladó egy 108 m2-es, 4+fél szobás, földszinti l...
164 000 000 HUF
1 518 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (33836925)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, az elegáns VI. kerületben, a Gozsdu udvar közelében eladásra kínálunk egy teljeskörűen felújított közel 100n...
145 000 000 HUF
1 479 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (42776234)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagy erkélyes, nappali + 3 hálós, minőségi lakás zugló zöld UTCÁJÁBAN! Zugló zöld utcájában, Tisza István tértől, Bosnyák tértő...
158 750 000 HUF
2 009 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76947923)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
II. kerületi prémium kertkapcsolatos otthon nagy terasszal, resort szintű lakóparki szolgáltatásokkalBudapest II. kerületének e...
131 900 000 HUF
1 806 849 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (45573225)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy gyönyörűen felújított lakás a Dessewffy utcában kulcsrakész befektetés a Nagymező sarkán! Ha egy olyan ingatlant kere...
95 900 000 HUF
1 625 423 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (84781825)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Liftes házban 81 nm 3 hálószoba 2 fürdő napfényes, tágas otthon a lehel térnéla Lehel tér közvetlen közelében, kiváló közlekedé...
100 000 000 HUF
1 234 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (36583959)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tágas, igényesen felújított polgári lakás a Lövőház utca sétáló részénElhelyezkedés:Budán, a II. kerület egyik legkedveltebb ré...
159 000 000 HUF
1 590 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (72479662)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kedves ÉrdeklődőSzeretném bemutatni Önnek ezt a kertkapcsolatos társasházi lakást Óbuda hegyvidékén. Éljen a természettől karny...
219 900 000 HUF
1 773 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17933835)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Prémium kertkapcsolatos lakás hatalmas TERASSZALVan egy pont, amikor egy lakás már nem csak jó választás, hanem életminőségi dö...
178 000 000 HUF
2 696 969 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23845458)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Prémium belvárosi ritkaság a Weiner Leó utcában belső kétszintes, tetőteraszos lakás autóbeállóval! Eladó Budapest 6. kerületéb...
220 000 000 HUF
1 788 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (84235346)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes lokáció, felújított 3 szobás polgári téglalakás Budapest IX. kerületének központi részén a Kinizsi utcában eladó egy ...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79239437)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Otthon start hitellel is megvásárolható***Zugló központi részén, az Örs vezér terén, parkos környezetben kínáljuk megvételre...
92 500 000 HUF
1 445 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (31242293)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XIII. Újlipótvárosban, újszerű, csendes, belső kertre tekintő, 47 nm-es amerikai konyhás nappali plusz egy hálós, erkélyes laká...
105 000 000 HUF
2 234 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (83232979)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség, vagy kompakt otthon a Margit híd közelében! Budapest II. kerületének egyik legfrekventáltabb ré...
49 900 000 HUF
2 169 565 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34336314)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, felújított másfél szobás lakás Újlipótváros szívében – pár percre a Westendtől Ha olyan otthont keres, aho...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal