Eladó tégla lakás Budapest (19841 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 841 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37533447)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes befektetés: felújított, külön szobák, bérbe is van adva. Kiváló közösségi közlekedésnél, rendezett társasházban, em...
75 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (47533378)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kőbánya kiváló infrastruktúrájú környezetében kínálom ezt az azonnal birtokba vehető 2. emeleti tehermentes tégla lakást. a lif...
43 000 000 HUF
895 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99387337)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tágas polgári lakás a belváros szívében, ahol a tér, a fény és a karakter találkozik Budapest VIII. kerületének egyik legjobb a...
99 990 000 HUF
1 063 723 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (51674545)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis kreativitás és munka, és ebből a lakásból könnyedén egy szerethető zuglói kincs születhet! Zugló közkedvelt részén, Ist...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45626593)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A 13. kerület, egyik legkedveltebb részén, Angyalföldön, közel a Göncz Árpád városközponthoz és a Róbert Károly körúthoz, egy ú...
224 500 000 HUF
2 440 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71933336)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
164 300 000 HUF
1 888 505 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39785247)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
149 000 000 HUF
1 960 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (98272343)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
73 000 000 HUF
1 871 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (95627777)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
137 900 000 HUF
1 790 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (96345184)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Panorámás, luxuslakások, 8 lakásos villaparkban! A 3. kerület egyik legkedveltebb részén, Ürömhegyen, két ikervilla épületben...
269 000 000 HUF
1 591 715 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32244769)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
265 000 000 HUF
1 606 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (83645544)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
295 000 000 HUF
1 467 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (68954749)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Csend és harmónia! Zugló egyik legkedveltebb részén, Alsórákoson, eladó egy négylakásos társasház, földszinti, 73 nm-es, 3 sz...
82 900 000 HUF
1 135 616 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (94475974)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Madárhegyen minden igényt kielégítő, duplakomfortos, belső két szintes, kertkapcsolatos, 4 szobás, 116m2-es, luxus, okosotthon ...
309 990 000 HUF
2 672 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75357224)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fényárban úszó, panorámás otthon 4 erkéllyel a VII. kerületben! A VII. kerület egyik frekventált, kiváló infrastruktúrájú pon...
137 000 000 HUF
1 929 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25479428)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújított, dupla erkélyes lakás a mom Park közelében – XII. kerület Eladó egy 83 m²-es, 3 szoba + hallos, teljes körűen felújí...
137 000 000 HUF
1 650 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (75835525)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a Haller utcában egy 74 nm-es, 2 szobás, 2. emeleti lakást, rendezett társasházban. Az ingatlan lift nélküli ...
98 000 000 HUF
1 324 324 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84222389)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Erkélyes, 3 hálószobás lakás a belváros szívében Síp utcaBudapest VII. kerületében, a közkedvelt Síp utcában, az Astoriától min...
139 000 000 HUF
1 510 869 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (26392761)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 23 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnali hozamot termelő belvárosi garzon eladó kiváló befektetés a VII. kerület szívében! Budapest egyik legkeresettebb rész...
46 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71455486)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető másfél szobás lakás a westend-től pár PERCRE! Körút, 4-6-os villamos, metró közelében, frissen felújított,...
67 500 000 HUF
1 730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal