Eladó tégla lakás Budapest (19927 friss hirdetés)

Rendezés:

Kattintással választhatsz kerületet is: Eladó lakás budapest I. kerületbenEladó lakás Budapest II. kerületbenEladó lakás Budapest III. kerületbenEladó lakás Budapest IV. kerület (Újpest)Eladó lakás Budapest V. kerületbenEladó lakás Budapest VI. kerület, TerézvárosEladó lakás Budapest VII. kerület, ErzsébetvárosEladó lakás Budapest VIII. kerületbenEladó lakás Budapest IX. kerületbenEladó lakás Budapest X. kerületbenEladó lakás Budapest XI. kerületbenEladó lakás Budapest XII. kerületbenEladó lakás Budapest XIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIV. kerületbenEladó lakás Budapest XV. kerületbenEladó lakás Budapest XVI. kerületbenEladó lakás Budapest XVII. kerületbenEladó lakás Budapest XVIII. kerületbenEladó lakás Budapest XIX. kerületbenEladó lakás Budapest XX. kerületbenEladó lakás Budapest XXI. kerület, CsepelEladó lakás Budapest XXII. kerületbenEladó lakás Budapest XXIII. kerületben
rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 19 927 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (77633753)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, igényesen felújított lakás kiváló lokációban! Eladó Budapest XIV. kerületének közkedvelt részén, Istvánmezőn, egy 75 m...
94 900 000 HUF
1 265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (34343159)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Minőségi otthon eladó a Városligetnél, panorámás kilátással! a lakás 46m2-es, amerikai konyhás nappalival, és egy csendes zöld ...
79 900 000 HUF
1 736 956 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93273739)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Frissen elkészült, teljes körűen felújított, 3 db állógalériás lakás, 1. emelet jósika UTCAFiatalos, modern megoldást keresel a...
164 800 000 HUF
2 496 969 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77943392)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
## **Prémium befektetési lehetőség két exkluzív dizájnlakás a Liszt Ferenc tér közelében**Budapest belvárosának egyik legkerese...
158 000 000 HUF
2 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41377532)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Párizsi romantika a belváros peremén! Élje át a francia eleganciát, karnyújtásnyira a nyüzsgő körúttól! Szalon hangulatot idéző...
143 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79423342)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, azonnal kiadható! Felújított kislakás, a westend és a városliget között félútona kerület csendes részén, a ...
58 900 000 HUF
1 963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (44739278)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 3. kerületében egy 58 nm-es 2 szobás, erkélyes tégla lakás a Flórián tér szomszédságában! a három szintes társas...
71 990 000 HUF
1 241 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54364347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Corvin Pláza közelében eladó felújított polgári lakás! Scroll down for English! Eladásra kínálok egy 100 nm-es, frissen felúj...
129 000 000 HUF
1 290 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34347789)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Eladó stúdió lakás, Budapest VII. kerület*** Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a belvárosban kínálunk megvételre ...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77783953)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kis lakás, saját kerttel nyugodt környezetben, a XVIII. kerületbenBudapest XVIII. kerületében, Újpéteritelepen, az Ady Endre Ál...
34 450 000 HUF
1 187 931 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89645874)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Polgári elegancia Ligetváros szívében, 115 nm-es, galériázható lakás a Lövölde térnél! ENGLISH description BELOW! ! ! Helysz...
120 000 000 HUF
1 043 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67467349)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sürgősen eladó szuper helyen, a 18. KERÜLETBEN! Csendes, családi házas környezetben, 4 lakásos társasházban eladó egy gyönyör...
90 000 000 HUF
1 232 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84992773)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Vii. kerület, galériás garzon a keletinél eladó! *** Budapest egyik legkeresettebb lokációjában, a belvárosban kínálunk meg...
42 900 000 HUF
1 716 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (53952298)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
***Vi. kerület, terézváros szívében 46 nm-es, első emeleti lakás liftes házban a jókai térnél eladó! *** Előnyök: *két külön ...
82 900 000 HUF
1 802 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (17738314)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
***Xiii. kerület, erkélyes garzon a béke utcában eladó! *** A 33 nm-es, erkélyes, 5. emeleti lakás egy liftes, rendezett társa...
51 900 000 HUF
1 572 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79774239)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! XIV. kerületben, Istvánmező városrészben, karnyújtásnyira a Városligettől, és kb 5 percre a 2-4-es metrót...
91 900 000 HUF
875 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (97378542)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igényesen felújított, teljesen berendezett lakás eladó az Ernő utcában! Eladásra kínálunk egy frissen és teljes körűen felújí...
94 900 000 HUF
1 636 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23932657)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó panorámás, kertkapcsolatos otthon Hosszúréten – hatalmas terasszal, garázzsal és tárolóval XI. kerület, Hosszúrét csende...
144 900 000 HUF
1 857 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (84423477)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 67 nm-es lakás a II. kerületi Varsányi udvarban. Kiemelkedő lokációban, a Széna tér közelében, csendes utcáb...
94 900 000 HUF
1 416 417 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73774212)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó XII. kerület Városmajor városrészben egy déli tájolású, napfényes 90 nm-es, 3 szoba hallos 3. emeleti polgári lakás. a tá...
135 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal